Спорт

Василь Вірастюк переніс операцію і вже зробив перші кроки

|

«Найсильніша людина світу», неодноразовий чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк знаходиться в Інституту травматології та ортопедії, де він переніс операцію на суглобі.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на sport.ua.

“Ну ось друзі мої, пройшов я техогляд і капіталку, поміняли мені ліву шарову опору (в медицині кульшовий суглоб). 30-го листопада прооперували, а сьогодні перевели в палату, з теліком і холодильником. Поки що лежу, але можливо в обід вже будуть підіймати на ноги, або просто посидіти… Дякую всім, хто переживав за мене і тримав кулаки!”, – пише Василь на своїй сторінці у Facebook  та додає фото з лікарні.

Президент Федерації стронгменів України Сергій Конюшок під час конференції на Sport.ua розповів про стан здоров’я знаменитого українського спортсмена.

«Травма Василя стала хронічною через активну спортивну кар’єру. Василь не приймає участі в змаганнях з 2008-го року, а люди досі запитують, коли його виступи. Бажаю йому відновитися, щоб знову виступати на професійному рівні. Але останнім часом у Василя була така важка ситуація з суглобом, що він не міг пройти 200 метрів, мучився. Тому для нього була так важлива ця операція», – зазначив Конюшок.

Операція пройшла успішно, стронгмен відчуває себе добре, сповнений оптимізму і вже робить перші кроки.

virastyuk2

Читайте також: ТАЙМ-АУТ. Павло Піскарьов: Хочемо вийти до Суперліги за спортивним принципом

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Спорт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі