Новини

«Ведмеді» готові до боротьби! Баскетбольна «Говерла» озвучила плани на сезон. ФОТО

Опубліковано: 08.10.2019, 11:59 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Баскетбольний клуб “ГОВЕРЛА-КФВ” з Івано-Франківська провів традиційну прес-конференцію, яка стосувалася підготовки команди до нового ігрового сезону.

«Традиційна подяка Федерації баскетболу України, Івано-Франківській міські раді та Івано-Франківській обласній державній адміністрації. Ми шукаємо інвесторів. Команда на 80 відсотків складається зі студентів, мається на увазі Коледжу фізичного виховання», – розповів під час прес-конференції директор клубу Андрій Дроздов.

Під час спілкування із місцевими ЗМІ керівники та тренер озвучили плани та завдання на новий чемпіонат Вищої ліги України.

«На цей сезон ми плануємо працювати активно в медіа. Ми набрали людей, які будуть працювати над онлайн-трансляціями, соцмережах, зі ЗМІ, щоб висвітлювати матчі та все що стосується в клубі в медіа. Цього року в нас буде новий підхід, буде все більш сучасніше», – зазначив Владислав Марусяк, новий президент клубу.

«Ми стартуємо вже незабаром у Вищій лізі, проти «Львівської політехніки». Кадендар в нас складається таким чином, що граємось перші тури на виїзді, і тільки на почату листопада гратимемо вдома, проти новачка – «Житомира». Ми почали підготовка 15 серпня. Щодо завдань, то це, насамперед, перемагали в кожній грі. Минулого року ми були чи не наймолодші у Вищій лізі. Ми зробили висновки. І будемо старатися виступити якнайкраще. Щодо змін в команді, то нас вдалося зберегти склад на 99 відсотків. За обопільною згодою сторін ми відплили за кордон нашу легенду клубу – Олександр Шостуху. Натомість, взяли двох молодих гравців», – зазначив головний тренер команди Павло Піскарьов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прикарпатська боксерка Марія Кривоніс стала срібною призеркою Чемпіонату Європи 2019. ФОТО“.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСпорт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ