Надзвичайні ситуації

Відлюдька, що перебував у лісі на Рожнятівщині, передали медичним працівникам

Опубліковано: 01.08.2020, 08:40 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Як раніше писав WestNews, у середу, 29 липня, від групи туристів з Києва поступило повідомлення, що під час проходженням маршруту в районі полонини Буревка та г. Сивуля Рожнятівського району виявлено чоловіка, який може потребувати допомоги. Однак йти на контакт з рятувальниками відмовився.

Про це інформує WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Так, вчора, 31 липня, до потерпілого знову було направлено рятувальників Осмолодського ПРВ та працівників Рожнятівського ВП ГУ НП в області, для здійснення контрольного огляду стану чоловіка.

Чоловік перебував на тому ж місці, де і раніше. За інформацією працівників поліції, чоловік почав іти на контакт. Він ослаблений, але повідомив, що на підставі складних стосунків з родичами направився в гори щоб покінчити життя самогубством.

О 16.45 працівники поліції Рожнятівського ВП ГУ НП в області  прийняли рішення супроводити з полонини Буревка Рожнятівського району даного громадянина (представився як гр. 1980 р.н., житель м. Київ).

Для проведення аварійно-рятувальних робіт о 17.45 направлено рятувальників Осмолодського та Вигодського ПРВ (10 чол., 2 тех.).

О 22.15 рятувальники прибули до місця знаходження потерпілого та за десять хвилин розпочали його  транспортувати на ношах до підніжжя гори. О 03.35 01.08.2020 чоловіка до передано працівникам ШНМД.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулу добу на Прикарпатті рятувальники тричі витягували тіла людей: зі ставка, димохідної труби та електрощитової будівлі. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Надзвичайні ситуаціїНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ