Новини

“Видно сцИнарій писав Квартал, а Арсен щось наплутав”, – письменник Юрій Винничук про захоплення заручників у Луцьку

Опубліковано: 22.07.2020, 17:07 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, 21 липня, в Луцьку на Театральному майдані чоловік захопив автобус з заручниками. У соцмережах оприлюднили відео затримання Максима Плохого (Кривоша). Так, з різних ракурсів видно: спершу терорист вийшов із автобуса і неозброєний постояв декілька хвилин.

Потім до Кривоша підійшли двоє правоохронців, які одягли на нього кайданки, і медик. З автобуса вийшли перші заручники, а вже опісля під’їжджає БТР і вибухає світлошумова граната. У зв’язку з цим, чимало людей почали висловлювати свої думки щодо інсценування захоплення людей у Луцьку.

Не обійшов стороною цю події й український письменник, журналіст та редактор Юрій Винничук. Свої думки з приводу захоплення людей в полон у Луцьку, пан Юрій опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

“Загадок тут повний віз і ще з причепом. Я вже заплутався. Відео №1: підрулюють бтр, авто СБУ, вибухають світлошумові гранати. Красіво. Відео №2: він сам виходить з автобуса і піднімає руки. Кілька хвилин його не рухають. Потім до нього підходять і забирають. Фото №1. Він лежить біля автобуса писком в асфальт. Його що назад привели, щоб попозував? Видно сцинарій писав Квартал, а Арсен щось наплутав”, – пише письменник.
Також Юрій Винничук припустив, що прохання людей відійти від вікна, могло бути пов’язане з тим, щоб люди не знімали відео.
 
Зокрема, в мережі з’явилося ще одне відео з затримання “Максима Плохого”, яке знято з нового ракурсу (відео взято з Телеграм-каналу “Pavlovsky News”).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семінарист, автор книжки: що відомо про луцького зловмисника, який взяв людей в заручники

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ