Новини

Відома манекенниця з Коломиї похизувалась розкішною фігурою у купальнику. ФОТО

|

32-річна “Міс Україна Всесвіт 2011” Олеся Стефанко з Коломиї показала свою розкішну фігуру в купальнику.

У Маямі, де живе Олеся Стефанко разом зі своєю сім’єю, вже справжнє літо. Модель вийшла на ґанок свого будинку в рожевому бікіні і присіла на крісло, щоб прийняти сонячні ванни, пише WestNews з посиланням на ТСН.

У підписі Стефанко написала лише одне слово: “Зефірка”, мабуть, маючи на увазі свій рожевий купальник і халат ніжно-рожевого кольору з градієнтом.

Своєю фігурою Олеся задоволена, хоча стверджує, що їй є ще над чим працювати. Після пологів, які були у Стефанко в серпні 2020 року, вона дуже швидко повернулася в форму і навіть в ту вагу, якою не могла похизуватися до вагітності.

Довідка:

Олеся Михайлівна Стефанко (нар. 25 червня 1988, с. Ковалівка, Коломийський район, Івано-Франківська область) — українська учасниця конкурсу краси «Міс Всесвіт». Переможниця конкурсу «Міс Україна — Всесвіт — 2011». Представниця України на конкурсі «Міс Всесвіт 2011» у Сан-Паулу, де посіла 2-ге місце, тобто стала «Першою віце-Міс Всесвіт».

Закінчила 9 класів ЗОШ в с. Ковалівка та Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Навчалася в Інституті прокуратури та слідства Національного університету «Одеська юридична академія» (у момент проведення конкурсу «Міс Всесвіт 2011» навчалася на 5-му курсі).

Брала участь у змаганні «Міс Юридична академія» 2008 року, у міжвузівському конкурсі краси та конкурсі «Міс Одеса». З 2009 року співпрацює з модельним агентством «Арт-Подіум» (зокрема, за контрактом упродовж 3 місяців перебувала в Мілані). 

З 2014 року працює моделлю в Нью-Йорку, навчається на мистецтвознавця. У вересні 2016 року вийшла заміж за вихідця з Білорусі Сергія Алісєєнка, IT-спеціаліста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молода мати Олеся Стефанко поділилась неймовірними світлинами на фоні океану

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниТаблоїд
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі