Мистецтво

Відома світова компанія “Netflix” знімає перший фільм в Україні: одну з головний ролей зіграє Жан-Клод Ван Дамм. ФОТО

Опубліковано: 31.07.2020, 20:55 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Відома у всьому світі компанія “Netflix” знімає в Україні перший фільм. Зокрема, знімання фільму відбуватиметься в Україні та у Франції.

Про це інформує WestNews з посиланням на фейсбук-сторінку Міністра культури Олександра Ткаченко.

“Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – «The Last Mercenary». Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов”, – написав на своїй фейсбук-сторінці міністр. 

Відомо, що головними відповідальними за частину знімання фільму в Україні стали міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняні Star Media.

“До речі, зйомки вже стартували і триватимуть до осені. Сподіваюсь, стрічка стане ще й першою, яка отримає рібейти (ред. ребейт — повернення покупцю частини вартості товару у вигляді відсотку чи певної суми при закупівлі товару великими партіями) в Україні”, – додає Олександр Ткаченко. 

Так, продюсери кінокартини: Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві и Оліас Барко. Режисер – Девід Шарон, а оператор-постановник Т’єррі Арбогаст.

(Фото взято зі сторінки Олександра Ткаченко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатська письменниця видала новий історичний роман про Гуцульщину. ФОТО

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

МистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ