Здоров'я

Військових повітряного командування ”Захід” вакцинували проти Covid-19. ФОТО

|

30 березня в управлінні повітряного командування ”Захід”, стартувала планова вакцинація проти Covid-19.

Першу дозу щеплення на чолі з тимчасовим виконувачем обов’язків командувача з’єднання генерал-майором Дмитром Карпенком вже отримали пів сотні осіб, пише WestNews.

Вакцинація триватиме декілька діб, за цей час планується щепити близько двох сотень військових.

Невеликим групам військовослужбовців роз’яснили порядок проведення вакцинації, розповіли про вакцину, а також про те, які можуть бути протипоказання або побічні явища після щеплення. І лише після цього військовослужбовці надали згоду на отримання щеплення.

Вакцинацію провела мобільна бригада Першої міської лікарні імені князя Лева за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації.

Військовослужбовці розповіли, що перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. А також зареєстрували в системі Helsi.

Після щеплення всі почувалися добре.

“Звісно, у кожного своя думка, але я зробив щеплення і не жалкую. Почуваюся нормально, як і до щеплення, – сказав один з військовослужбовців.

Зазначимо, що повторна вакцинація відбудеться через три місяці. Крім того, планова вакцинація розпочалася і в усіх підпорядкованих частинах з’єднання.Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування ”Захід”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську з наступного тижня почнуть вакцинувати вчителів та вихователів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі