Новини

Власники готелю «Дністер» в Івано-Франківську показали, що робиться за риштуваннями. ФОТО

|

Після акцій протесту місцевих активістів та закликів врятувати колонаду готелю «Дністер» від знищення, власники готелю показали кільком представникам місцевих ЗМІ, що робиться за риштуваннями готелю, пише WestNews.

Як вдалось дізнатись з живої трансляції у соцмережах, колонаду і справді повністю засклили, проте автентичну плитку таки зберегли.

«Ми знаходимось на території славнозвісної колонади. Автентична плитка збережена. Було багато питань щодо неї озвучено. Територія цієї колонади є приватною. Будівля купувалась разом із цим простором. Ми 17 років справно платимо податки за цей простір і зараз вирішили створити тут мистецький відкритий простір. Взяли на себе таку місію», – розповіла Маргарита Бойко.

Також власники готелю продемонстрували чималу папку з проектами реставраційних робіт та дозвільних документів, зазначивши, що діють у законний спосіб.

Як вже повідомляли раніше, під колонадою планують створити мистецький простір для художніх виставок. Доступ до нього, запевняють власники, буде відкритий як для мешканців міста, так і для митців, які зможуть тут безкоштовно виставляти свої роботи.

Один з митців, який долучився до розробки ідеї арт-простору під колонадою готелю «Дністер» член національної спілки художників Орест Костів, зазначив, що концептуально цей простір ніхто не розглядав окремо від міста.

«При цьому готелі буде арт-простір, який буде доступний для всіх. А також буде простір, який даватиме митцям можливість виставляти свої твори безкоштовно. У будь-яку пору року. Концептуально ми розглядали цей арт-простір лише у прив’язці до міста», – розповів Орест Костів, член національної спілки художників.

Додамо, що доля колонади готелю “Дністер” залишається не до кінця відомою. Адже власники готелю зауважили, що готові до дискусії. Проте, додали, що лише з “адекватними” людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “З них здерли шкіру”: франківський активіст – про реконструкцію готелю “Дністер”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі