Суспільство

Вперше в історії: в Івано-Франківську розпочав свою роботу Митрополичий Синод

|

30 травня назавжди ввійде в історію Української Греко-Католицької Церкви на Прикарпатті, адже саме цього дня був скликаний перший в історії Синод єпископів Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Робоча зустріч розпочалась з Архієрейської Божественної Літургії, в часі якої Владики просили Божої мудрості та присутності Духа Святого на синодальних зустрічах. Після чого був зачитаний Декрет Митрополита Володимира про скликання Синоду, відповідно до кан. 133 § 1 п. 2 Кодексу Канонів Східних Церков. Відтак відбулося урочисте складання присяги.

Загалом у синодальних засіданнях беруть участь усі єпископи Івано-Франківської Митрополії: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин,Єпарх КоломийськийВладики Василій Івасюк та Єпарх ЧернівецькийВладика Йосафат Мощич.

Протягом засідань владики розглянуть питання стратегії розвитку митрополії. Головною ж темою Синоду є «Втілення рішень Синоду Єпископів з 2017 р. щодо молитовно-літургійного життя в Івано-Франківській Митрополії». Триватимуть засідання впродовж двох днів. Запрошуємо всіх до молитви за успішність проведення Синоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську Дара Корній презентувала книгу, яку після правок редактора, переписувала. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі