Впевнена перемога: “Прикарпаття” зіграло контрольний матч проти “Львів-21”

|

Сьогодні, 1 березня, підопічні Руслана Мостового, гравці МФК “Прикарпаття”, провели контрольний спаринг проти молодіжного складу ПФК “Львів”, пише WestNews.

Про це повідомила пресслужба МФК “Прикарпаття”.

До перерви господарі втілили свою ігрову перевагу у два забиті м’ячі: на 23-й хвилині після навісу з кутового Воробчак вдало зіграв на добиванні, а за кілька хвилин новобранець Андрейчук прорвався лівим флангом і потужно пробив у дальній верхній кут – 2:0.

За кілька хвилин Пархуць сфолив у власному штрафному, і Вичижанін чітко реалізував 11-метровий. Однак, вже невдовзі Кохман ударом з 16-и метрів втретє відзначився у воротах дублерів львів’ян. Другий тайм також пройшов за переваги першолігової команди, але збільшити рахунок прикарпатцям більше не судилося.

По завершенню контрольного матчу на табло 3:1. Перемога “Прикарпаття”.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!