Новини

Вулицями Івано-Франківська пройшла традиційна хода на захист життя та сімейних цінностей. ФОТО/ВІДЕО

|

У неділю, 2 червня, в Івано-Франківську відбулася хода на захист життя та сімейних цінностей, повідомляє WestNews.

У часи змін, коли цілеспрямовано демонтуються базові системи цінностей, а натомість інкорпоруються інші цінності й форми відносин між людьми, традиційна сім’я як інституція також є загроженою, а, отже, потребує захисту і декларації своїх засад і цінностей.

Відтак, сотні франківців приєдналися до заходу задля того,  щоб показати свою єдність у відношенні до збереження традиційних християнських цінностей. Хода розпочала свій рух о 15 годині із площі біля Івано-Франківського драмтеатру, та пройшла пішохідною частиною вулиці Незалежності до Вічевого майдану.

Подібна хода відбувається в обласному центрі Прикарпатті щороку з ініціативи ГО «Християнський рух за життя» та вже стала традиційною.

«Наше місто християнське, наше місто одне з перших хто проводило цей марш. Хода відбувається якраз в Дні захисту прав дітей. Франкіськ – це місто, в якому шанується і цінується сім’я», – зазначив міський голова.

«Ми дуже великі зусилля агуємо для створення затишних умов сім’ям, в наших парках, скверах. Ми маємо розвивати інфратрукутру для дітей, в пишу чергу – це парк Шевченка», – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбулась урочиста хода ветеранів визвольних змагань та громадськості. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі