Комуналка

Вже завтра в Івано-Франківську змінюються маршрути громадського транспорту. СХЕМИ

|

Із завтрашнього дня, 1 квітня 2021 року, в Івано-Франківську починає діяти нова маршрутна мережа громадського транспорту, пише WestNews.

Змін зазнають багато маршрутів. Проте, як зазначають у Департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, ці зміни у більшості працюватимуть до 2025 року. Далі відбудуться зміни щодо перевізників, які будуть обслуговувати більшість маршрутів.

“Нещодавно ми представили стратегію розвитку громадського транспорту Івано-Франківської міської територіальної громади до 2025 року. Відповідно до неї, у 2025 році 90 % всіх маршрутів мають стати комунальними. Тому з приватними перевізниками, які стали переможцями конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Івано-Франківської міської територіальної громади, будуть укладені відповідні угоди на період від 1 до 5 років (до моменту початку роботи на тому чи іншому маршруті КП «ЕАТ»)”, – зазначив керівник департаменту Михайло Смушак.

Маршрути №22, №25, №26, №27, № 28, №29, №30, №36, №38, №39, №42, №44, №46, №48, №53, №54, а також маршрути до сіл міської територіальної громади № 45, №50, №51, №52, №56, №58, №59, №60, №61– залишаються без змін. Маршрути №23, №31, №34, №43 – ліквідовано.

Зміняться наступні маршрути, детальні схеми яких розміщені на фото нижче:

Маршрут №21: на численні прохання мешканців маршрут продовжено до Обласної лікарні, з метою забезпечити пряме сполучення Онкодиспансер – Обласна лікарня. Також маршрут проходження автобуса проходитиме по вул.Чорновола в обидві сторони.

Маршрут № 24: відтепер сполучатиме с.Хриплин із вул.Хмельницького через Пошту, ЦУМ та Вокзал.

Маршрут №26А: ЗМІНЮЄМО НУМЕРАЦІЮ НА №23. Відтепер маршрут №23 проходитиме: вул. Микитинецька – магазин Бистриця – вул.Вербова – Провулок – школа №15 – кінотеатр «Космос» – готель «Надія» – Пошта – «Бастіон» – ЦУМ – Княгинин – на вимогу – вул.Целевича – вул.Пасічна – Автостанція №2 – Радіозавод – вул.Хіміків – ЗОШ №18.

Маршрут №49: продовжено маршрут в с.Микитинці з вул.Юності через вул.Зарічну та Грицишина.

Маршрут №32: об’єднано маршрути №32 і №34 з продовженням в с.Вовчинець. Маршрут проходитиме в напрямку Обласної лікарні без заїзду на Вокзал.

Маршрут №33: маршрут проходитиме без змін, перенесеться тільки кінцева зупинка – до «Золотої Ниви».

Маршрут №35: маршрут курсуватиме по старому маршруті, проте без заїзду на вул.Дудаєва.

Маршрут №37: маршрут скорочено до залізничного Вокзалу (без заїзду на «Каскад»).

Маршрут №40К: ЗМІНЮЄМО НУМЕРАЦІЮ НА №40: автобусний маршрут продовжено в с.Крихівці. Але після того, як маршрут №55 буде продовжено в с. Драгомирчани.

Маршрут №41К: ЗМІНЮЄМО НУМЕРАЦІЮ НА №41: маршрут курсуватиме без змін.

Маршрут №47 з метою зменшення інтервалу руху скорочено до Європейської площі, де заплановано зробити пересадковий пункт.

Маршрут №55: автобусний маршрут буде продовжено в с.Драгомирчани, але після облаштування світлофору на повороті в село.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З першого квітня в Івано-Франківську почне діяти нова мережа громадського транспорту. ПЕРЕЛІК ЗМІН

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі