Суспільство

Шахтарі, які не отримують зарплати майже півроку, хочуть відставки міністра Насалика

|

Шахтарі державних вугледобувних підприємств Донецької і Львівсько-Волинського басейнів не отримали обіцяні зарплати і готові йти на Київ з вимогою відправити у відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Про це заявив народний депутат Сергій Шахов в ефірі одного з телеканалів, коментуючи ситуацію із заборгованістю по зарплаті працівникам держпідприємств, інформує WestNews з посиланням на Еспресо.

“Шахтарі готові йти до Києва відстоювати свою позицію. З усіх шахт повністю – і з західної, і з східної України. Також сьогодні у профспілках стоїть питання про відсторонення міністра Насалика із займаної посади. Так як він не профільний міністр, а саме – кишеньковий міністр олігархів, які сьогодні грабують Україну”, – заявив Шахов.

За словами народного депутата, обстановка в шахтарських регіонах напружена до межі, тому що люди 5 місяців не отримували зарплати. Зарплата шахтарям, за інформацією Шахова, не погашається у зв’язку з тим, що в бюджеті немає грошей, а ті кошти, які виділяються на ремонт шахт, просто розкрадаються.

“Гроші, які виділялися міністром – 131 млн гривень – були вкрадені. Було типу закуплено обладнання для відкачки води. Але воно не було закуплено саме у нас в Україні. І про це свідчать усі документи. Далі 300 млн грн екологічних грошей резервного фонду теж повинні були бути виділені в Луганську область. І в розкраданні грошей брав участь “генерал” (генеральний директор – ред.) “Первомайськвугілля”, а також губернатор луганської області Гарбуз (глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз – ред)”, – стверджує народний депутат.

До слова, хто з прикарпатських мажоритарників найбільше прогулює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо скільки за місяць заробив екс-мер Калуша та його нові заступники

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі