Якщо я повноцінно призначений, то навіть особовий склад це по-іншому сприймає, – очільник поліції Прикарпаття Віктор Шкутов

|

Т. в. о. начальника ГУ НП в Івано-Франківській області полковника поліції Віктора Шкутова офіційно призначили керівником поліції Прикарпатті. 

Сьогодні, 12 грудня, на Фейсбук-сторінці Віктора Шкутова можна побачити вітання з офіційним призначенням, а франківські ЗМІ підтвердили таку інформацію.

11

Журналісти WestNews поспілкувалися з Віктором Шкутовим та намагалися з’ясувати про переатестацію та наказ з Нацполіції.

Відтак, відповідний наказ прийшов з Києва 5 грудня від т.в.о. голови Національної поліції України Вадима Трояна  (ред. – Хатія Деканоідзе подала у відставку, а Міністр внутрішніх справ України підписав рапорт про відставку).

Насамперед, очільник області здивувався, що це викликало такий інтерес у суспільства і журналістів. Каже, що уже півтора роки є очільником. Щоправда, з березня 2015 по листопад 2015 року офіційно, а от з 7 листопада, коли вступив у дію ЗУ “Про Національну поліцію”, став тимчасово виконуючим обов’язки. Потім з 2016 року відбувався період переатестація, у тому числі її проходив Віктор Шкутов. Розповідає, що цілий рік здавав екзамени та тести різного спрямування. І як видно з наказу від 5 грудня – переатестацію пройшов вдало. Але як відбувалась переатестація – невідомо. Бо інформація була лише про першу, другу та третю категорії правоохоронців. Щодо цих категорій, то начальник ГУ НП в Івано-Франківській області вкотре підсумував скільки правоохоронців подано на звільнення: 30% правоохоронців першої категорії, 14% правоохоронців другої категорії і 3% – третьої.

“Рік роботи моєї – це також переатестація. Переатестацію проходив протягом року”, – переконаний Шкутов.

Щодо того, чи сподівався очільник поліції Прикарпаття на призначення чи були сумніви, то відповідь була наступна:

“Я працюю і роблю свою роботу. Як я її роблю – громадськості оцінювати. Якщо громадськість задоволена – добре. Якщо ж ні, то кажіть, будемо намагатися виправляти. Будь-яка людина, яка виконує свою роботу, має нести відповідальність. Якщо я т.в.о. і роблю роботу в статусі т.в.о. – це одне питання, а якщо я повноцінно призначений і виконую її, то навіть особовий склад це по-іншому сприймає”.

Щодо апеляцій або судових скарг по переатестації правоохоронців Прикарпаття, то Віктор Шкутов каже, що судові процеси тривають.

“Частина уже виграла суд. Є позитивні і негативні результати. Та цей процес ще триває”.

Довідково:

ШКУТОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ. Декларація за посиланням.

Народився 30 червня 1976 року в Івано-Франківську. В органах внутрішніх справ з 1993 року. У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України.
Починаючи з 1996 року, працював слідчим, старшим слідчим, а відтак заступником начальника слідчого відділу.
2006-2010 – заступник начальника Тлумацького райвідділу міліції.
З 2010 до 2013 року – заступник начальника – начальник слідчого відділення Івано-Франківського МВ УМВС.
2013-2014 роки – заступник начальника слідчого управління УМВС у Волинській області, а відтак Віктор Володимирович призначений на посаду заступника начальника СУ УМВС в Івано-Франківській області, а з 5 липня 2014 року – начальник Івано-Франківського МВ УМВС.
З 18 березня 2015 року – начальник Управління МВС України в Івано-Франківській області.
Одружений, виховує сина.

Читайте також: Суд залишив Віконського на посаді заступника начальника поліції в Івано-Франківській області

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі