Новини

Європейська комісія оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 роки

|

Діяльність Програми буде зосереджено на трьох сферах – освіті та професійному розвитку; молоді; спорті.

Бюджет складає понад 26 мільярдів євро. Передбачається, що нова міжнародна Програма буде більш інклюзивною, цифровою та екологічною, повідомляє WestNews із посиланням на МОН.

Міністерство освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні готує серію семінарів щодо можливостей, відкритих для України.

Основними цілями Програми будуть:

  • сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку;
  • сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді;
  • сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту.

Водночас нова Програма працюватиме над розвитком співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму “Жан Моне”.

В межах програми буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та “ВідкривайЄС”.

Також анонсовано конкурсну програму на 2021 р. для організацій (за покликанням) та оновлено Керівництво до Програми (документ – за цим покликанням).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Україні стартував новий сезон найпрестижнішої премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine 2021. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наукаСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі