Кримінал

З можливістю застави: менеджерку франківського телеканалу взяли під варту

Опубліковано: 04.12.2020, 15:11 | Автор: Люся Грибик

У четвер, 3 грудня, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу щодо менеджерки франківського каналу “Суспільне. Карпати”.

Судом було встановлено, що затриману 01 грудня 2020 року менеджерку філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», яка фактично обіймає посаду регіональної філії, підозрюють у вимаганні та отримані від своїх підлеглих неправомірної грошової вигоди, пише WestNews.

З матеріалів справи стало відомо, що вказана особа, вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись.

Після того, як 01 грудня 2020 року підозрювана отримала від своїх підлеглих кошти, у розмірі якому вона вимагала попередньо, її затримано співробітниками правоохоронних органів.

У судовому засіданні сторона обвинувачення підтвердила наведені вище факти й просила суд застосувати, щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави.

Суд вивчивши всі матеріали справи та ознайомившись із наданими доказами ухвалив застосувати щодо підозрюваної жительки Івано-Франківська 1972 року народження, яка працює на посаді менеджерки філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківської регіональної дирекції «Карпати», міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Також підтримуючи клопотання сторони обвинувачення Івано-Франківський міський суд призначив їй альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто шістдесят вісім
тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Менеджерці франківського телеканалу, яку спіймали на хабарі, вручили підозру

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ