Новини

З новим протезом та запаскою: калуський “кіборг” повернувся до ЗСУ

|

Завдяки волонтерам та українській громаді США калушанин повернувся до лав Збройних Сил України з новим протезом та запаскою.

Станіслав Стовбан повернувся до України й вже ганяє на БТРі зі зручним, легким, безболісним, підібраним спеціально по його розміру, вазі та росту протезом.

Про це розповіла засновниця благодійного фонду “Revived Soldiers Ukraine” Ірина Ващук Дісіпіо, пише WestNews з посиланням на “Вікна“.

Калушанин — боєць 131-го батальйону, “кіборг” Донецького аеропорту, який отримав складне поранення ще в лютому 2015 року, коли ворог підірвав новий термінал і Стасу привалило ноги бетоном.

“Пам’ятаєте, завжди кажуть про аеропорт “Вони вистояли — не вистояв бетон! Так от це — про Стаса. Потрапив у полон, ногу ампутували в Донецьку. Через пару днів обміняли і віддати українській стороні”, — нагадує волонтерка.

За три тижні, які військовий провів в Орландо (штат Флорида, США), в протезному центрі Prothetic and Orthotics Associate зробили справжнє диво. Йому більше ніколи не доведеться лягати в госпіталь з ранами і гематомами на нозі.

29-річний Станіслав Стовбан отримав відразу два протези (один — як запаска). Для його перебування в США, переліт, візи та на інші витрати благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine зібрав $10,976.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли попрощаються з калушанином, яки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі