Новини

З усієї країни на Прикарпатті найбільше перекривають дороги

Опубліковано: 14.09.2018, 10:30 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Сьoгодні, 14 верeсня, відбулaсь прeс-конферeнція гoлови Івaно-Фрaнківської ОДА Олегa Гончaрукa, передає WestNews.

На початку розмови із журналістами очільник області окреслив ситуацію, яка відбулась нещодавно. Мова йде про протестувальників з Прикарпаття, які вимагали обіцяні кошти на ремонт дороги Яблунів-Делятин.

“Прикрим для мене є те, що по Україні в серпні було десь дев’ять перекриттів доріг, і вісім було в Івано-Франківській області. Дорога Яблунів-Делятин у 2017 році була державного значення. Тому САД було прийнято рішення, що на ремонт дороги піде сума в розмірі 240 мільйонів гривень. Відповідно селянам це повідомили. На жаль, на кінець року фінансування не надійшло. Але якщо тендер був проведений, отже і ремонт повинен бути. Тепер дорога стала місцевого значення. Обсяг фінансування на всю область був 270 мільйонів. Чи звинувачую я людей? Абсолютно ні. Але ми не можемо забезпечити потреби всієї області. На нараді з керівником Укравтодору, ми домовились, що цифра з 280 мільйонів підвищиться до 400 мільйонів. Сума піде на утримання і експлуатацію доріг на 2019 рік, будемо продовжувати ремонт доріг. Зараз із САД ми складаємо перелік доріг, де пройде поточний середній і дрібний ремонт. Не буде такого, що на райони підуть різні суми фінансування. Суми будуть розприділені згідно з протяжністю доріг,” – каже Олег Гончарук.

На початку 2019 року також буде фінансуватися дорога Болехова, яка є місцевого значення.

“Унаслідок повені 33 об’єкти було розрушено: це дороги і мости. Одні люди вимагали якісної дороги, інші вимагали забезпечення безпечного проїзду до населеного пункту. Фінанси в області ні в якому разі не дозволяють повністю вирішити всі проблеми. Допоки я голова ОДА у мене нема жодної важливішої цілі, ніж спокій і взаєморозуміння ,”- продовжує далі.

До слова, Івано-Франківська ОДА не погодить закриття залізничних станцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З сьомого на п’яте: голова Івано-Франківської ОДА піднявся у рейтингу губернаторів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ