Новини

За крок до вильоту: «Прикарпаття» поступилося «Волині»

|

У середу, 12 травня, з рахунком 2:0 івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття” поступився “Волині”.

Зіграли команди у Луцьку, пише WestNews з посиланням на офіційний сайт Прикарпаття.

На четвертій хвилині матчу “Волинь” заробила пенальті. Арбітр призначив його через те, що нападника господарів збили у штрафному майданчику. Одинадцятиметровий удар реалізував Жордан Нколо.

Господарі подвоїли свою перевагу на 21-й хвилині. Вони розіграли штрафний удар. Чачо навісив у штрафний майданчик – В’ячеслав Шарпар головою переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

У другому таймі команди проводили менше атак. Забити м’яч супернику футболістам не вдалося. Як підсумок, 2:0 на користь “Волині”.

Команда із Луцька займає п’яте місце у турнірній таблиці Першої ліги України з футболу і продовжує боротьбу за вихід у Прем’єр-лігу.

Натомість “Прикарпаття” залишається на 14-й сходинці. Від зони вильоту у нижчий дивізіон франківців відділяє одне очко.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!