Економіка та гроші

За місяць прикарпатці сплатили 14 мільйонів податку на нерухомість

|

Впродовж січня 2021 року прикарпатці сплатили за власну житлову та нежитлову нерухомість понад 14 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, пише WestNews.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили юридичні та фізичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

В поточному році громадяни сплачуватимуть податок на нерухомість за об`єкти, що були у володінні в 2020 році, але сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані лише ті фізичні особи, які володіють квартирою, квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м., тобто податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри. Крім того, розрахована сума податку на нерухоме майно, збільшується на 25 тис. грн. за кожен об’єкт нежитлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 300 кв. м для квартири або 500 кв. м для будинку.

Сплатити визначену суму податку на нерухоме майно громадянам необхідно впродовж 60 днів з дня отримання повідомлення – рішення.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі