Економіка та гроші

Задля розвитку туризму Івано-Франківська та Закарпатська області об’єдналися

|

Івано-Франківська ОДА приєдналась до Меморандуму про співпрацю щодо підтримки функціонування Центру сталого туризму українських Карпат, створеного у рамках реалізації проекту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах», пише WestNews.

Про це інформують на офіційному сайті Івано-Франківській ОДА.

Як йдеться у повідомленні, Меморандум підписано задля об’єднання зусиль всіх сторін щодо написання та підготовки проектів, реалізація яких сприятиме розвитку сталого туризму в українських Карпатах.

Також угода сприятиме створенню інфраструктури для пріоритетного напряму місцевого економічного розвитку – туризму. Зокрема, посприяє здійснення впливу на економіку менш розвинених територій Карпат, розроблення та впровадження заходів щодо збереження і відновлення історико-культурної, природної спадщини Карпатського регіону.

Довідка: Проект «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах» реалізовується Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області.

Загальна ціль проекту – забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах – Карпатської туристичної платформи – у відповідності до Протоколу зі сталого туризму до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, – буде досягнуто шляхом реалізації конкретних цілей:

  • створення та запуск роботи Центру сталого туризму українських Карпат;
  • створення інфраструктури для пріоритетного напрямку місцевого економічного розвитку – туризму;
  • поглиблення міжрегіональної та міжнародної співпраці в рамках Карпатської конвенції та промоція сталого туризму у регіоні.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі