Здоров'я

Загроза вимкнення кисневої станції: в Івано-Франківській центральній міській лікарні пояснили призупинення прийому важких хворих

Опубліковано: 29.11.2020, 17:24 | Автор: Наталія Вінничук

Перерозхід кисню та загроза автоматичного вимкнення кисневої станції від перенавантаження – це основна причина тимчасового призупинення госпіталізації важких хворих на коронавірус до Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні, пише WestNews.

«У нас на добу пішов розхід кисню до 3000 метрів кубічних. Ця киснева станція, яка у нас є, в змозі видавати 2800 кубічних метрів. Була небезпека її автоматичного зупинення. Нас попередили, якщо буде перерозхід, то вона може зупинитись і це буде в автоматичному режимі. А це означає, що протягом шести годин кисень не буде подаватись для хворих. Буде надзвичайна ситуація», – розповів головний лікар Івано-Франківської ЦМКЛ Тарас Масляк у коментарі Каналу 402.

Він також пояснив, що таким чином без кисню можуть опинитись понад 30 важких хворих у реанімаційних відділеннях, які без кисню можуть померти. Та додав, що протягом двох попередніх тижнів, майже всі хворі поступають у важкому стані. Всі вони потребують кисневої терапії.

Для того, щоб вирішити це питання, наголошує головний лікар, потрібно або побудувати ще одну кисневу станцію, або закупити кисневий генератор. В Україні такі установки наразі не виробляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В українських лікарнях припинені планові операції

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ