Здоров'я

Залишкові дози: у Франківську формуватимуть списки охочих вакцинуватися

|

“Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради” cформує списки людей, які хочуть вакцинуватися від COVID-19 залишковими дозами AstraZeneca (CoviShield).

Про це повідомляють на сторінці центру у Facebook, пише WestNews.

Варто зазначити, що першочергово рекомендують вакцинувати пріоритетні групи ризику — всіх медичних працівників, а також людей віком від 80 років, соціальних працівників та інших працівників соціальної сфери.

У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендовано залучати:

  • публічних та громадських діячів;
  • ветеранів АТО/ООС;
  • народних депутатів України;
  • керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
  • видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, яким за 60 років.

Використовувати можливі залишки доз вакцин для щеплення з початку кампанії дозволяється згідно з наказом від 11-го березня 2021-го року № 443 МОЗ “Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті 31 смерть від коронавірусу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі