Новини

Завершили ремонт дороги Івано-Франківськ – Надвірна

Опубліковано: 30.11.2020, 10:07 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Згідно з проєктом поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та дорожню розмітку, тротуари, кювети, укріплено узбіччя, проведено планування відкосів, встановлено дорожні знаки.

Облаштовано заїзні кишені під зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики, технічні смуги, з’їзди з основної дороги із двошаровим асфальтобетонним покриттям, пише WestNews з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Прокладено стримувальне бар’єрне огородження біля школи в Березівці. Також за кошти місцевого бюджету встановлено світлофорний об’єкт.

На сьогоднішній день продовжуються роботи із влаштування автостоянки для короткочасної зупинки громадського транспорту з асфальтобетонним покриттям на км 7+100.

Роботи здійснюються у рамках Національного проекту «Велике будівництво». Фінансування – державний бюджет. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу на всіх етапах ремонту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30 листопада: Всесвітній день домашніх тварин

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ