Новини

Зіркова франківчанка зізналася, що мало не наклала на себе руки. ВІДЕО

|

Популярна співачка Тіна Кароль пригадала, як ледь не покінчила життя самогубством після смерті чоловіка Євгена Огіра у 2013 році.

Іменита виконавиця зуміла подолати цей складний період і продемонструвала дивовижну силу духу. Однак їй було дуже важко на душі, оскільки з’являлися думки покінчити с собою.

Вийти з депресії і йти далі допоміг артистці саме син Веніамін, пише ТСН.

“Коли не стало чоловіка, було все. І суїцидальні настрої, різне. Але всі ми прийшли по одному в цей світ і по одному підемо. У кожного своя місія, своя історія, свій відведений вік. І вкоротити собі його я не маю права. Тим більше, що у мене є синок — і він моя найбільша місія”, – розповідала співачка у програмі “Життя відомих людей”.

Окрім цього Тіна Кароль розповіла про свого 10-річного сина Веніаміна. Зірка зізналася, що не дуже часто з ним бачиться, оскільки хлопчик живе і навчається в Лондоні. При цьому, за словами співачки, він неймовірно схожий на батька.

“Веня — копія батька. У характері, поведінці, рисах обличчя. Я завжди бачу свого чоловіка перед собою. Настільки вони схожі, що часом стискається серце. Складно, але я пишаюся і тішуся”, – розказувала артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Живу так, що мені нема чого соромитися”, – Тіна Кароль. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниТаблоїд
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі