Кримінал

Злодія, який обкрадав квартири, засудили на 6 років ув’язнення

|

8 жовтня Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі чоловіка, який майже протягом двох років обкрадав квартири франківців, зламуючи вхідні замки.

У справі проходило аж 11 потерпілих. Сам же обвинувачуваний раніше був судимий за аналогічні злочини, відбув покарання, але коли вийшов з тюрми, то знову взявся за старе.

Усі злочини вчинені ним протягом 2016 – 2017 років. У матеріалах справи детальний опис 15 крадіжок, чоловік зламував вхідні замки і виносив з квартир все, що там було цінного – цифрові телевізори, ноутбуки, телефони, фотоапарати, роутери, і, звісно, гроші та золоті прикраси. Одну з квартир він пограбував, коли там спокійно спала господиня.

Також важкості злочину додало те, що після звільнення з Львівської виправної колонії, він мав перебувати під адміністративним наглядом. Але не з’являвся на реєстрацію до Івано-Франківського ВП та був відсутній за місцем проживання.

Суд ухвалив – визнати чоловіка винним і призначити покарання у виді позбавлення волі строком – шість років.

Також задовольнив ряд позовів від потерпілих. Загальна сума відшкодувань матеріальної та моральної шкоди – більше 250 тис. грн.. Ще 55 тис. грн. стягнули на користь держави за проведення експертиз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На Прикарпатті злодій, який викрадав пожертви з церков, проведе за ґратами майже 6 років“.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі