Новини

Знай наших! Прикарпатські атлети здобули медалі на Чемпіонатах світу та Європи з боротьби самбо і пауерліфтингу

|

У четвер, 31 травня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція за підсумками виступів спортсменів Прикарпаття на чемпіонатах світу та Європи з боротьби самбо і пауерліфтингу, повідомляє WestNews.

Зокрема, з 17 по 21 травня в м. Афіни (Греція) проходив чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків та жінок. Спортсменки Надвірнянської СДЮСШОР “Нафтохімік Прикарпаття” завоювали одну золоту та дві бронзові нагороди.

Смаль Наталія – І місце (вагова категорія 72 кг);
Сайко Олена – ІІІ місце (вагова категорія 64 кг);
Буйок Марія – ІІІ місце (вагова категорія 52 кг).

Дещо раніше, 15 по 19 травня в м. Вантаа відбувся Чемпіонат Світу з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. Нашу область представляли два спортсмени в юнацькій віковій групі (до 18 років).

На своєму першому міжнародному старті бронзову нагороду виборов студент коледжу фізичного виховання – Ростислав БАБЮК. В в/к до 59кг. Ростислав вижав лежачи 105 кг.

В в/к до 105 кг. Прикарпаття представляв багаторазовий чемпіон Європи, студент Юридичного інституту Прикарпатського Національного університету – коломиянин Ігор ОРОБЕЦЬ. Виконавши вдало всі спроби, Ігор також отримав бронзову нагороду.

В змаганнях приймали участь понад 400 спортсменів з усього світу.  Тренуються спортсмени в ФСК «Локомотив» м. Коломиї під керівництвом заслужених тренерів – Оробця Василя та Оробець Інни.

Перед тим, у місті Плзень (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків і жінок. У цих змаганнях брали участь понад 350 спортсменів з 22-х країн світу.

Україну та Коломию серед жінок представляла заслужена майстер спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи і світу Інна Оробець. У сумі триборства вона підняла 622,5 кг та виборола срібну нагороду Чемпіонату Європи. А також у присіданні завоювала бронзу з результатом 182,5 кг, у тязі – срібло із результатом 200 кг.

А ще на цих змаганнях Інна Оробець склала іспити та отримала сертифікат і посвідчення судді 1-ої міжнародної категорії. Спортсменка тренується у ФСК “Локомотив” під керівництвом заслуженого тренера України Василя Оробця. У командній першості серед жінок збірна України зайняла перше місце.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!