Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 22 жовтня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на четвер, 22 жовтня.

Овен

Роблячи добрі справи, не думайте про можливу винагороду, і тоді вона обов’язково вас знайде, якщо ж станете керуватися меркантильними міркуваннями, все відбудеться з точністю до навпаки.

Телець

Ініціатива, яку ви проявите в цей день, буде гідно оцінена безпосереднім керівництвом, так що варто, не соромлячись, пропонувати своє рішення важливих робочих питань.

Близнята

Не варто заривати свій талант у землю, приховуючи його від оточення — насамперед колег і начальства, він може підвищити ваш авторитет і принести моральні і матеріальні дивіденди.

Рак

Про те, що скромність — найкоротший шлях до невідомості, ви знаєте не з чуток, тому сьогодні важливо сміливо говорити про своє бачення професійної проблеми і пропонувати її рішення.

Лев

Домогтися успіху зможуть ті, хто буде тримати всі свої справи — як професійні, так і особисті — під контролем, пускати їх на самоплив категорично не рекомендується.

Діва

Енергію, яку ви відчуєте в цей день, необхідно направити на вирішення важливого — робочого або господарського — завдання, в іншому разі вона просто “розірве” вас зсередини.

Терези

День сприятливий для серйозних професійних починань, тому варто звернути увагу на проєкт, до якого ви давно примірялися, але не знали, з якого боку до нього підступитися.

Скорпіон 

Обставини дня будуть складатися за принципом “як гукаєш, так і відгукнеться”: чим краще ви будете говорити про людей, які вас оточують, тим більше добрих слів почуєте на свою адресу.

Стрілець

Перш ніж комусь щось пообіцяти, добре подумайте і зважте всі доводи за і проти — чи зможете ви стримати слово? В іншому разі наступного разу вам просто не повірять.

Козоріг

День сприятливий для добрих справ: допомога, надана сьогодні комусь із  людей із вашого оточення, обов’язково буде винагороджена, так що не варто на неї скупитися.

Водолій 

Вдалою виявиться будь-яка скрупульозна робота попри те, що вона може здатися монотонною і навіть нудною, проте, зробивши її, ви розчистите місце для більш серйозних справ.

Риби

Натхнення, яке відвідає вас в цей день, зробить можливим будь-який творчий прорив: навіть якщо зазвичай ви не використовуєте в роботі креатив, сьогодні він буде вам необхідний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську розшукують леопарда, який розгулював вулицями міста. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі