Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 25 жовтня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 25 жовтня.

Овен

Овнам не варто відкладати спілкування з колегами по роботі, службами та установами. В цей день «за кадром» особисті рахунки, є настрій поговорити по справі. Вдасться врахувати більше корисних деталей, торкнутися найбільш критичних і тонких моментів. Відповідний момент для нарад, для роботи з поточною кореспонденцією, інструкціями, рецептурою, звітністю, для візиту до лікаря, до банку, до податкової інспекції.

Телець

Тельцям не варто упускати хороший день для «наведення мостів». Аж до вечора збережеться обопільна зацікавленість у діалозі і потребі в обміні думками. Добре піде розмова на будь-яку тему, включаючи особисте, інтимне. Якщо бесіда відбувається не в перший раз, то позиція співрозмовника стане більш ясною. Якщо головною сполучною ланкою є взаємна симпатія, контакт краще ініціювати вранці.

Близнюки

Близнюкам варто врахувати, що сьогодні навіть в простій побутовій справі важливий комплекс взаємопов’язаних деталей. Можливо, доведеться зайнятися скрупульозними вимірами, підрахунками, калібруванням, наведенням чистоти або різкості, уточненням нюансів. Корисно слідувати інструкції, лекалам, мати під рукою принципову схему, словник термінів, тематичний довідник, план роботи, карту території, рецепт страви.

Рак

Для Раків це дуже інформативний день, але взяти щось до відома мало — важливо розкласти інформацію по поличках, здійснити системний аналіз, ранжування, сортування. Якщо ви неуважні або не володієте потрібними навичками, фільтрувати потік допоможе фахівець, досвідчений чоловік, старший колега. День підходить для робочих візитів та поїздок. До сухих ділових розмов додадуться приємні особисті моменти.

Лев

Сьогодні у Левів є час для того, щоб вникнути в нудні, але необхідні за ситуації деталі. Наприклад, фінансові, професійні, медичні або господарсько-побутові витрати. Добре працювати з платіжними документами, кошторисами. Сумлінний аналіз дозволить вам точніше оцінити стан гаманця, уточнити лист покупок, зрозуміти, які статті бюджету можна збільшити, а які слід скоротити.

Діва

Сьогодні Діви легко знаходять співрозмовників, інформацію, потрібні слова. День гарний для досліджень, переговорів, консультацій. Краще, щоб стиль і регламент бесіди були вже намічені: розвинути тему буде простіше, ніж почати з нуля. Головна спокуса дня — вийти за межі розумного, наприклад, за межі своєї компетентності. Часом це буде потрібно для росту і розвитку, але необхідно контролювати процес.

Терези

Сьогодні Терезам краще не захоплюватися зовнішньою ініціативою, а побути в тіні і зайнятися інспекцією тилів. Не варто боятися нудьги: досить вам втягнутися в рутинний процес, і він не здасться нудним, особливо, якщо включає в себе елемент пізнання, допомагає «копати» вшир або всередину. Наприклад, якщо ви розширюєте свій кругозір, спілкуєтеся з іноземцями, розкриваєте секрети, вивчаєте корисні прийоми.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони уважні до дрібниць, так як добре бачать їх місце в події і можливу цінність для майбутнього. Багатьом Скорпіонам буде приємно підтримувати контакти: радитися, консультувати, робити (приймати) компліменти. Також, цей день доречний для бюрократичної, аналітичної, дослідницької роботи: проникливість і критичний погляд на речі допоможуть не упустити жодної деталі.

Стрілець

Сьогодні загальна картина складається для Стрільців з безлічі пазлів, і всі їх потрібно врахувати. Лише в цьому випадку ви зможете диктувати свої цінності і іноді будете мати право вийти за рамки шаблону. Якщо у вас проблема, краще підкорятися наказам, слідувати інструкціям і кодексам. Велика кількість важливих деталей може вимагати постійного перебування на зв’язку або повторної приватної наради.

Козеріг

Сьогодні зірки на стороні Козерогів у будь-якому випадку, а подвійний бонус з подій отримають допитливі і товариські Козероги. День допоможе не тільки обговорити нагальні питання, але і поповнити банк знань, контактів, перспектив. Він хороший для науково-дослідної роботи, вивчення інших культур, спілкування з друзями по навчанню, наставниками і учнями, пошуку попутників, практики в іноземній мові.

Водолій

Водоліям сьогодні в будь-якій справі потрібна скрупульозність, як захист або профілактика кризи. Всі дрібниці, що відносяться до справи, варто проаналізувати і акуратно зібрати в цілісну картину. Це особливо корисно для тих, хто береже здоров’я, має справу з документами, фактами, дослідними та діагностичними даними, показаннями приладів, програмними кодами. Частина деталей може вибитися із загального ряду.

Риби

Сьогодні Рибам не варто виходити з системи інформаційного обміну раніше часу. Розмова, фільм, листування залишаться пізнавальними до останнього моменту, а крім того, процес буде приємним. Це відповідний день для уточнень, повірки фантазій реальністю. Те, що ви почуєте або побачите, багато в чому підтвердить ваші здогадки, але не дозволить вам витати в хмарах, якщо ви помилилися в силу ідеалізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Калуші рятувальники ловили змію. ФОТОФАКТ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі