Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на перше серпня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, перше серпня.

Овен

Неділя, а розслабитися, на жаль, не вийде. Потрібно постійно тримати руку на пульсі, стежити, щоб щось не сталось. Є ризик посковзнутися на рівному місці, отримати цеглиною по голові – так що надіньте каску і не стійте під стрілою.

Овен

Телець

Життєвий потенціал підвищується. Зростають сексуальна енергія, інтуїція, здатність до творчості. Ймовірний конфлікт з партнером може вирішитися тільки в результаті взаєморозуміння або щирої бесіди. День гарний для лікування, зачаття, фізичних вправ.

Телець

Близнюки

Можливі неуважність і невпевненість в собі, що послужить причиною конфліктів з оточуючими. Небажано складати плани на майбутнє, приймати остаточні рішення. У другій половині дня сприятливі контакти з протилежною статтю.

Близнюки

Рак

Все, за що б ви не взялися сьогодні, може бути реалізовано. Ваша половина буде вами пишатися, адже так приємно усвідомлювати, що з тобою поруч живе талановита людина. Сьогодні цілком можливий прийом гостей. Ви можете доставити багато приємних хвилин своїм близьким. Навчіться радіти тому, що підносить життя.

Рак

Лев

Сьогодні ви можете відчути підтримку і допомогу близьких. Ймовірно здійснення всього позитивного, що намічалося в попередні дні. Зростуть сексуальний потенціал і особиста чарівність, що благотворно позначиться на працездатності і здоров’ї Левів.

Лев

Діва

Тривожний стан вказує на те, що романтичні періоди закінчуються, а бажання досягти свого негайно, незважаючи на почуття партнера, зіпсує ваші подальші відносини. Відкладіть поїздки, подорожі і великі придбання. Крім того, вам доведеться постаратися зробити що-небудь і для досягнення гармонії у власному домі.

Діва

Терези

Можливо, у вас з’явиться бажання що-небудь змінити в житті. Але не квапте події – сьогодні не найсприятливіший день для кардинальних змін. Ймовірно відновлення старих прихильностей та симпатій.

Терези

Скорпіон

Сприятливий період для розширення спілкування. Вірогідні нові знайомства або відновлення старих зв’язків. Життєвий потенціал на високому рівні, що дозволить вам без зусиль впоратися з будь-якою справою. Слід утриматися від поїздок, тривалих подорожей.

Скорпіон

Стрілець

День сприятливий для відпочинку. Відкладіть справи, не займайтеся важкою фізичною працею. Випадкова травма або хвороба може перешкодити здійсненнню раніше намічених планів. Незабаром можливі неприємні події і новини.

Стрілець

Козеріг

Сприятливий день для нових знайомств, захоплень. Творчий порив, реалізований в цей день, може докорінно змінити ваше життя, піднести на нові, раніше недосяжні висоти. Але не чекайте допомоги з боку рідних і близьких – робіть все переважно самі. Хороший день для колективних занять, спілкування.

Козеріг

Водолій

Цей день покаже, наскільки найближчим часом зміняться ваші плани. Зростають духовні, творчі, сексуальні можливості. Ймовірно, намічені плани зазнають змін. Слідкуйте за прикметами і правильно їх тлумачте.

Водолій

Риби

Напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів і світогляду. Можливо, вам і сьогодні доведеться відстоювати свої погляди, захищати власні інтереси. Намагайтеся не потрапляти під чиїсь поганий вплив. У другій половині дня можливе погіршення настрою і самопочуття.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відбудеться фестиваль “Галицьке лицарство”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі