Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 12 травня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, 12 травня.

Овен

Сприятливий день для контактів, творчих зустрічей, втілення своїх задумів у життя. Сьогодні дуже велика ймовірність того, що вам вдасться поліпшити своє фінансове становище або досягти прогресу в справах, правда, на нетривалий час. Ймовірні ускладнення, що виникли через необачних обіцянок або перевантаження роботою. Не виключено, що ваша репутація може трохи похитнутися.

Овен

Телець

Цей період сприятливий для духовного вдосконалення, відвідування храму. Вірогідні несподівані труднощі в сфері професійної діяльності або в особистому житті. Не намагайтеся діяти напролом – ймовірно, задумане можна здійснити за допомогою інших людей чи іншої тактики. Не поринайте в повсякденні дрібниці, інакше за деревами не помітите лісу.

Телець

Близнюки

Прекрасний день для просування по службі або вирішення ваших матеріальних проблем. Грошові надходження або звістка про підвищення не змусять себе довго чекати. Особливо вдало підуть справи у Близнюків творчих професій. Проявіть властиві вам практичний підхід до будь-якої справи, розрахунок і передбачливість, і ваші починання принесуть реальні плоди. Справа, розпочата в цей день, успішно завершиться. Можливі проблеми з родичами. Не виключено, що до вас звернуться за порадою чи допомогою.

Близнюки

Рак

Зірки попереджають Раків про ймовірні невдачі в сфері професійної діяльності. Можливі помилки, прорахунки, підступи недоброзичливців. Спробуйте у ввічливій формі відсторонити від себе людей, які проявляють до ваших справах підвищений інтерес. Фінансове становище знаходиться в нестійкому стані, і тільки через кілька днів можна очікувати деякої стабілізації.

Рак

Лев

Ймовірно, сьогодні від вас буде потрібне прийняття важливих рішень. Незважаючи на перешкоди і труднощі, ви зумієте подолати всі пастки. Сни сьогодні будуть віщими, очікуйте їх здійснення.

Лев

Діва

Заплановані зустрічі краще перенести на інший день. Робота зажадає великих зусиль, нестандартного погляду на звичні обов’язки, неординарних рішень виникаючих проблем. Рекомендується провести кінець цього дня на дачі або в лісі. Перед сном корисні обмивання або холодні ванни для ніг.

Діва

Терези

Постарайтеся не розгортати ніяких грандіозних проектів, не довіряйте обіцянкам і запевненням. Сьогодні ваші обережність і завбачливість виявляться дуже доречними. Завдяки заступництву планет імовірний успіх у сексуальній сфері.

Терези

Скорпіон

Цей день обіцяє значно змінити ваше життя. Приготуйтеся до змін. Будьте пильні і не приймайте нічиїх рад, оскільки таємний недоброзичливець, як і раніше, намагається вам нашкодити. Ваша гнучкість і витримка допоможуть обійти приховані пастки. Обережно ставитеся до будь-яких колективних дій.

Скорпіон

Стрілець

Зірки обіцяють успіх чоловікам-Стрільцям творчих професій. Швидкість реакції, здатність знаходити правильні рішення в майже безвихідних ситуаціях, інтуїція – все це допоможе створити передумови для поліпшення вашого фінансового становища. Жінок-Стрільців сьогодні чекають дрібні негаразди в особистому житті.

Стрілець

Козеріг

Несприятливий день, особливо для чоловіків-Козерогів. Життєвий потенціал на вкрай низькому рівні, тому контакти з партнерами або начальством будуть утруднені. Сімейні проблеми або побутові клопоти спричинять додаткові витрати. В особистому житті жінок-Козерогів передбачається приємна подія. Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити любовні проблеми, проте не вірте обіцянкам, стримуйте свої емоції.

Козеріг

Водолій

День рівноваги, отримання космічної енергії, самозаглиблення, влаштування особистого життя. Ваші чарівність і завзятість допоможуть вам досягти високих результатів, однак не слід форсувати події – ваш успіх залежить від повільного поступального руху до мети.

Водолій

Риби

Сприятливий день для Риб, що займаються комерцією і бізнесом. Сьогодні ви можете отримати приємну звістку або привабливу пропозицію про участь у спільному проекті. Не поспішайте дати згоду: справа зажадає максимум часу і сил.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті розставили фотопастки для дослідження європейської норки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі