Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 16 травня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 16 травня.

Овен

Будьте обережні – емоції сьогодні важко утримати в повсякденному руслі. Постарайтеся стримати надмірний сплеск сексуальної енергії. Духовно розвинені Овни будуть здатні трансформувати її і направити на творчу діяльність. Людина, котра захворіла в цей день, із зусиллями впорається зі своєю недугою.

Овен

Телець

День віднайдення нових джерел енергії, розширення кругозору, посилення дару передбачення. Ймовірно деяке поліпшення матеріального добробуту. Сприятливі планування в усіх сферах життя, знайомства і укладення шлюбу. Можливі цінні знахідки і відкриття.

Телець

Близнюки

Сприятливий день для переосмислення досвіду життя, планування на майбутнє, заручин, зачаття. Посилиться аура, підвищиться імунітет. Ваші інтереси будуть захищені від посягань темних сил.

Близнюки

Рак

День носить суперечливий, двоїстий характер і символізує мінливість і трансформацію. Лише духовно розвинені Раки будуть здатні подолати негативні тенденції цього дня. Вірогідні зближення з оточуючими вас людьми і зіткнення з агресією з їхнього боку.

Рак

Лев

Цей день пройде під знаком духовного преображення, подолання сумнівів, миру в сім’ї. Ймовірні порозуміння з партнером, відновлення перерваних дружніх відносин. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Не виключено, що ваші передчуття збудуться незабаром.

Лев

Діва

Цей день може піднести вам сюрпризи і несподівані звістки, як погані, так і хороші. Обстановка в сім’ї може бути натягнутою. Стосунки з коханими будуть випробувані на міцність. Тим, хто збирається в подорож, зірки радять бути обережними в спілкуванні з незнайомими людьми. Не варто сприймати серйозно їх слова і наміри.

Діва

Терези

Сьогодні домашні клопоти заберуть у вас весь час і сили. Ймовірно, що близькі люди не розділять вашої думки, що значно ускладнить вашу діяльність. Слід конструктивно використовувати життєві сили. У другій половині дня жінки-Терези можуть познайомитися з цікавою людиною, яка на якийсь час займе все їх думки.

Терези

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться зіткнутися з дрібними домашніми проблемами. На деякий час навіть здасться, що ці проблеми можуть звести нанівець весь ваш життєвий потенціал. Може бути, ви перенервували і тому неадекватно реагуєте на події. Вірогідні болісні сни, погіршення самопочуття, хвороба. Вам необхідний повноцінний і тривалий відпочинок.

Скорпіон

Стрілець

Для Стрільців сьогодні несприятливий день. Життєвий потенціал знижений, що може спричинити за собою загострення хронічних захворювань. Постарайтеся в цей день утриматися від усього, що може завдати шкоди організму. Схильність до потурання власним бажанням або ілюзіям по відношенню до партнера може призвести до краху надій.

Стрілець

Козеріг

Успіхи в особистому житті дуже сумнівні. Вірогідні домашні клопоти, проблеми з дітьми або нездужання. Постарайтеся провести день поза домом. Рекомендуються усамітнення, прогулянки, відвідування бібліотеки.

Козеріг

Водолій

Сприятливі активний відпочинок, спілкування з дітьми. Дуже вдалий день для пошуку втрачених речей. Дитина, що народилася сьогодні, як правило, доживе до глибокої старості. Сни і бажання тримайте в таємниці.

Водолій

Риби

Цей день має тенденцію до зростання творчих здібностей, інтуїції, життєвого потенціалу. У багатьох Риб значно поліпшаться подружні відносини. Можливі проблеми вирішаться легко, якщо ви будете діяти обдумано і обережно.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка стала Абсолютною чемпіонкою Європи з перукарського мистецтва. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі