Зоряний прогноз: гороскоп на 17 січня

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на вівторок, 17 січня.

Овен

Енергетичні ресурси вашого організму зараз на висоті, здоров’я і активності вам не позичати, тож можна сміливо планувати будь-які справи і заходи. Сьогодні ви можете отримати цінну, як виявиться згодом, пораду, до якої краще дослухатись.

Телець

Більше займайтеся справами, які вам приємні, інші відкладіть на потім. Можлива сварка з близькою людиною. Уникнути її можна, утримуючись від необачних вчинків. Увечері можливе нове цікаве знайомство.

Близнюки

Направте свою енергію на облаштування дому. Що б ви не зробили, просту перестановку меблів або серйозний ремонт, результат перевершить ваші очікування. Якщо ви посварилися з близькою людиною, майте на увазі: зараз гарний час для того, щоб помиритися.

Рак

Не виключені проблеми зі здоров’ям, можливі простудні захворювання. У спілкуванні з людьми ви можете виявитися необ’єктивними. Тому спочатку думайте і тільки потім дійте. Тим, хто займається інтелектуальною діяльністю, не варто братися за рішення надзавдань. Прагніть не дуже напружуватися.

Лев

День сприяє активним діям, а також налаштовує до нових справ, тому можете будувати грандіозні плани. Зараз для вас буде мати велике значення душевне спілкування, живий обмін думками, а тому ввечері зовсім не зайвими виявляться візити до друзів.

Діва

Зараз належить подумати про справи, якими доведеться займатися у найближчому майбутньому. Уникайте критики на чию би там не було адресу. Це може привести до сварок. У другій половині дня можлива несподівана зустріч або отримання цікавої інформації.

Терези

У першій половині дня очікуються цікаві нові знайомства. Можливий дзвінок від людини, з якою ви давно розлучилися. Але постарайтеся виключити будь-яку користь з ваших взаємин. Правильна оцінка можливостей інших людей дозволить уникнути помилкових очікувань і марних надій.

Скорпіон

Постарайтеся викроїти більше часу для занять, які приносять вам задоволення. Не варто обмежувати себе в бажаннях. У цей день уникайте з’ясування стосунків. Зараз ви можете розраховувати на емоційну підтримку близьких людей.

Стрілець

Зараз для вас все виявиться під силу. Головне – не лінуватися. Прекрасний час для зміни свого режиму дня і приведення його до найбільш оптимального. В особистому плані ніяких розчарувань виникнути не повинно.

Козоріг

У цей час потрібно проявляти ініціативу. Не акцентуйте свою увагу на дрібницях, зосередьтеся на головному. Емоції вам будуть тільки заважати, тому постарайтеся виважено підходити до вирішення будь-яких питань. Це гарний час для невеликих поїздок.

Водолій

В даний період належить зробити чимало справ і прийняти відповідальні рішення. Лише уникайте участі в конфліктах. Речі, які ви придбаєте в цей період, будуть служити вам довго. Гроші в борг постарайтеся не давати і не брати.

Риби

Цей час сприятливий у багатьох відношеннях. Якщо будете пасивним спостерігачем, то просто спокійно проживете цей день. А ось якщо віддасте перевагу проявам ініціативи, то перешкод на вашому шляху не виникне. Сьогодні утримайтеся від походу в салон краси – це не найкращий час для зміни іміджу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Могилевська спантеличила підписників відвертим фото у Карпатах

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі