Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 19 квітня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, 19 квітня.

Овен

Необхідно відмовитися від будь-яких, навіть найдрібніших і незначних – фінансових операцій, їхнім результатом – на жаль! – можуть стати серйозні матеріальні втрати.

Овен

Телець

Тільці, не віддавайте занадто багато сили дрібним щоденним турботам. Цінуйте кожну хвилину, яку можете присвятити самому собі, щоб прислухатися до внутрішнього голосу.

Телець

Близнюки

Близнюки, для підприємців, бізнесменів – порада на цей день – діяти через впливову жінку або ж вдатися до допомоги нетрадиційних фахівців для розв’язання проблем (приміром, особистих астрологів).

Близнюки

Рак

Раки, день буде дуже непоганий. Ви будете почувати себе як вдома скрізь, де б ви не знаходилися. Уникайте суперництва, заздрість роз’їдає душу – пам’ятайте про це.

Рак

Лев

Леви, ви відчуєте емоційний підйом, проте ні в якому разі не втрачайте розсудливості. Ви станете ще більш серйозними та працьовитими. Перевантаження можуть призвести до нервових зривів.

Лев

Діва

Діви, зранку можлива творча розумова активність, яка допоможе у вирішенні професійних і фінансових питань. Короткі подорожі, пов’язані з романтичними пригодами та здоров’ям будуть успішними та продуктивними. Увечері цього дня ви отримаєте прекрасне самопочуття і настрій.

Діва

Терези

Терези, ​​надто об’єктивне ставлення до себе може вас паралізувати. Вам необхідно буде трохи лестощів і запевнень в тому, що ви прекрасно з усім впораєтеся. Якщо це нема від кого почути, займіться аутотренінгом.

Терези

Скорпіон

Скорпіони, опинившись в теплій і душевній компанії, ви раптово відчуєте в собі дар оповідача, гідний слави кращих казок давнини. Якщо ж компанії не трапиться, то ті історії, що приходять в вашу голову, варто зафіксувати на папері, адже шкода буде, якщо пропадуть.

Скорпіон

Стрілець

Стрільці, друзі можуть ввести вас в оману. Дружні стосунки в цей день особливо небажані. Сьогодні ви налаштовані на співпрацю і розуміння інтересів партнерів і співробітників.

Стрілець

Козоріг

Козероги, налагоджується фінансова сфера, можливі одноразові надходження. Благодійність релігійним, культурним організаціям і органам соціального захисту, надана в цей день, може принести прибуток надалі. День сприятливий для ділової активності.

Козеріг

Водолій

Водолії, хороший день для зустрічей іноземних делегацій, переговорів зі спонсорами та впливовими людьми. Можуть відкритися сприятливі перспективи, які важливо розглядати й не упустити.

Водолій

Риби

Риби, будьте гідними самі себе, але не зводьте себе на трон у власних очах! Бережіть ясність почуттів та думки, але не виявляйте зайвої холодності стосовно навколишніх.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Учениця франківського ліцею захищатиме наукову роботу на Всеукраїнському рівні

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі