Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 20 червня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 20 червня.

Овен

Спокійний день. Ви будете перебувати під заступництвом планет. Ніяких серйозних проблем не передбачається. Але потрібно діяти обдумано. Не варто робити необачних вчинків, особливо що стосуються сімейних відносин. Проявіть стриманість і терпіння. Це допоможе вирішити безліч найрізноманітніших проблем.

Овен

Телець

День успішний для тих Тельців, хто самостійно осмислив план дій. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити свої проблеми. Зірки попереджають, що це може принести розчарування. Не варто проявляти зайву довірливість. Ви можете виявитися уразливими. Не виключені негативні зміни в особистому житті.

Телець

Близнюки

Зовнішнє бік подій буде здаватися успішним, але ви будете відчувати внутрішню напругу, невдоволення собою і оточуючими вас людьми. Тяжкі передчуття і передбачення неприємностей не дадуть вам спокою. Вам слід прислухатися до внутрішнього голосу і бути готовим до найгіршого.

Близнюки

Рак

Сьогодні рекомендується переглянути плани на майбутнє. Але при цьому розраховуйте тільки на свої сили, не покладаючись на партнерів і родичів. Побутові проблеми вийдуть на перший план. Жінкам-Ракам рекомендується упокорити прояв почуттів. Поради друзів і близьких нададуть незамінну допомогу.

Рак

Лев

Можливо, ви зможете перемогти в собі незговірливість і категоричність. Обачність допоможе уникнути нових неприємностей. Результати подій цього дня можуть серйозно вплинути на ваше уявлення про самих себе. Незважаючи на схильність до пуританства, для вас сьогодні будуть характерні чуттєвість, потяг до життєвих радощів і зручностей.

Лев

Діва

День сприятливий для подорожей, відпочинку, зміни обстановки, початку курсу інтенсивної терапії, цілительства. Вас чекає поворот у долі, ретельно готуйтеся до нього і бережіть сили. Невеликий струс вам не завадить. Веселе гучне товариство приятелів, захоплюючі поїздки і розваги вам зараз потрібніші за усе інше.

Діва

Терези

Якщо ви запланували поїздку, подорож, то не варто довго відкладати їх здійснення. Остерігайтеся випадкових знайомств. Людина, яка виявиться з вами поруч, може викликати у вас підозру в непорядності. Постарайтеся пізнати її якнайкраще, і тільки потім можете зважитись на серйозні відносини.

Терези

Скорпіон

День відзначений підйомом життєвих сил. Сприятливий для покупок, придбання нерухомості. Але дотримуйтеся у всьому міри, порівнюючи бажане з дійсним. Не беріться за те, чого не зможете зробити, так як потім це позначиться на репутації і самопочутті. Другу половину дня плануйте провести в тісному сімейному колі. Увага і любов до вас коханої людини зігріють душу, і ви відчуєте себе щасливими.

Скорпіон

Стрілець

Почніть цей день зі спокійною діяльності, нічого важливого не плануйте, так як настає несприятливий період для реалізації задуманого. Навчіться задовольнятися тим, що вам буде підносити життя, не вимагаючи більшого. Важко визначити – що на благо, а що на шкоду. Не виключено, що ви відчуєте душевний дискомфорт. Другу половину дня присвятіть спокійному відпочинку, рекомендуються комплекс дихальних і фізичних вправ, водні процедури.

Стрілець

Козеріг

День сприятливий для прогулянок, активного відпочинку, зміни обстановки. Навіть якщо вам не захочеться виходити з дому, не потурайте цьому бажанню, відкладіть домашні проблеми до вечора. Першу половину дня присвятіть прогулянкам і невеликим подорожам. Однак нічого значного не робіть. Всю свою любов і всю свою повагу цілком направте на кохану людину. Цей день повинен залишити приємні спогади.

Козеріг

Водолій

Можливі відчуженість і агресивність по відношенню до людей, які наполегливо вимагають від вас уваги. Навіть проблеми сім’ї можуть відійти на другий план, і вам буде все одно, що відбувається вдома. Крім того, можлива грошова криза – раптові і непередбачені витрати позначаться на сімейному бюджеті. Як наслідок – погіршення самопочуття.

Водолій

Риби

Сьогодні ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги деяку нервозність. Але все одно подумайте про зміцнення свого здоров’я, адже незабаром можливе загострення хронічних захворювань і виникнення нових. Цей день може бути відзначений новими зустрічами, несподіваними знайомствами. Можлива зустріч з давнім знайомим, який хвилював ваше серце.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні футболісти “Прикарпаття” стали бронзовими призерами Вищої ліги

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі