Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 23 квітня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на п’ятницю, 23 квітня.

Овен

Овнів сьогодні очікують ділові та особисті побачення, а також оформлення важливих паперів. Рекомендується відвідати забутих друзів і рідних, які можуть потребувати вашої допомоги. Сприятливі творча робота, прогулянки з дітьми.

Овен

Телець

Рекомендується присвятити першу половину дня відпочинку, привести в порядок документи, щоб підготуватися до нової хвилі ділової активності і до несподіваних перевірок діяльності з боку вищестоящих інстанцій. У другій половині дня сприятливі поїздки і зустрічі з людьми, які визначають вашу професійну сферу життя.

Телець

Близнюки

Хороший день для колективної роботи, спільних заходів. Прислухайтеся до порад друзів. Їх судження будуть вірними, своєчасними і точними. У Близнюків надлишок енергії може виявитися руйнівним – вірогідні прояви нестриманості, категоричності в висловлюваннях, конфлікти з оточуючими.

Близнюки

Рак

Сприятливі активність в роботі, планування нових справ і завершення розпочатих. Чи не розслабляйтеся і не відволікайтеся на другорядні деталі. Згаяний зараз дуже важко буде надолужити в майбутньому. Багато самотні представники даного знаку зустрінуть свою половинку.

Рак

Лев

Ймовірно, сьогодні ви відчуєте врівноваженість думок і почуттів. У спокійній обстановці вам вдасться впоратися з багатьма поточними справами. Ви зможете розібратися в найзаплутаніших ситуаціях. Особливо сприятливою буде друга половина дня. Рекомендуються спокійний відпочинок в колі сім’ї, ігри з друзями або дітьми, які будуть раді спілкуванню з вами.

Лев

Діва

Зірки рекомендують помірність, протистояння спокусам, обмеження контактів з незнайомими людьми. Напружена обстановка в суспільному житті може негативно вплинути на вашу психіку. Не рекомендується ризикувати, будувати нереальні плани. Від вашої стриманості і обачності в поведінці будуть залежати подальші успіхи в усіх сферах життя.

Діва

Терези

Вдалий день для ділової та творчої активності. Починається період оновлення. Вірогідні перспективні зв’язку, які з часом виведуть справу з кризи минулих років. У сфері особистих відносин також починається рух до поліпшення і зміцнення зв’язків. Ваги стануть надзвичайно привабливими в очах оточуючих і зуміють залучити до себе увагу нових друзів і шанувальників.

Терези

Скорпіон

День сприятливий для поліпшення матеріального становища. Комерційні поїздки складуться вдало в тому випадку, якщо ви проявите зібраність, вміння концентруватися на головному. У сім’ї атмосфера помітно покращиться. Вибір ситуації буде визначатися Скорпіоном.

Скорпіон

Стрілець

У першій половині дня сприятливі оформлення нотаріальних документів, звернення до начальства, органів влади, в установи. Доведеться витрачати час, сили і гроші на невирішені проблеми, з’ясування відносин з колегами або близькими людьми.

Стрілець

Козеріг

Хороший день для колективної діяльності. Хоча не все складеться гладко, основні питання можна буде вирішити сьогодні. Увечері використовуйте будь-яку можливість змінити на краще своє особисте життя. Проявіть далекоглядність і вміння знайти компроміс – це, мабуть, єдиний спосіб уникнути необдуманих рішень по відношенню до коханої людини.

Козеріг

Водолій

Кардинальні зміни в житті можуть бути пов’язані зі зміною роботи, місця проживання, з укладенням шлюбу або (що малоймовірно) розлученням. Можливі підтримка і заступництво впливових осіб, які просунуть ваші справи.

Водолій

Риби

Зростає ймовірність помилок в роботі та некоректної поведінки в спілкуванні з оточуючими. Тому не слід проявляти активність в будь-яких сферах діяльності. Слід звертати увагу на погані знаки та на чуда.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піст – це про їжу чи духовне? Історія від франківської студентки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі