Зоряний прогноз: гороскоп на 24 лютого

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на вівторок, 24 лютого.

Овен

День сприяє активним діям, а також початку нових справ, тому можете будувати грандіозні плани – у вас все вийде. Зараз буде мати велике значення спілкування, живий обмін думками, тож проведіть цей день з друзями.

Овен

Телець

Чим менше ви будете проявляти ініціативи, тим краще. У найпростіших ситуаціях вам може здатися, що вас хочуть образити, і закінчиться все конфліктом. Тельцям, які займаються інтелектуальною діяльністю, не варто братися за вирішення надзавдань.

Телець

Близнюки

В цей час не слід займатися справами, в яких є хоч частка ризику. Наприкінці дня уникайте критики на адресу коханих. Це може привести до сварок. При контактах з новими людьми проявіть обережність і завбачливість.

Близнюки

Рак

Зараз належить систематизувати справи, якими доведеться займатися у найближчому майбутньому. Увечері побалуйте себе і членів сім’ї кулінарними шедеврами. Можна запланувати похід в ресторан або просто влаштувати сімейну вечерю.

Рак

Лев

В даний період краще спочатку діяти, а потім думати. Перший порив виявиться правильним, а чим більше станете міркувати, тим далі будете йти від правильного вибору. Поменше прислухайтеся до думки навколишніх – ваша голова виявиться більш світлою. В особистих відносинах ніяких складнощів виникнути не повинно.

Лев

Діва

Бережіть свою нервову систему. Зайва нервозність, демонстрована у спілкуванні з колегами або членами сім’ї, може обернутися для вас погіршенням самопочуття. У фінансах потрібно бути більш стриманими. Постарайтеся не вкладати гроші в сумнівні справи і не витрачати їх на непотрібні речі.

Діва

Терези

Сьогодні не слід дуже старатися на роботі, так якоскільки ваші досягнення можуть залишитися непоміченими. Подумайте, чи немає у вашому житті того, що заважає рухатися вперед. Якщо якісь відносини або речі обтяжують вас, позбавляйтеся від цього без жалю.

Терези

Скорпіон

Намітьте найбільш важливі справи і зустрічі – у вирішенні багатьох питань ви будете на коні. День сприятливий для пошуку нової роботи, підвищення свого професійного рівня. Можливо, у вас з’явиться багато цікавих ідей, які потрібно втілити в життя.

Скорпіон

Стрілець

Енергетичні ресурси вашого організму зараз на висоті, здоров’я і активності вам не позичати, тож можна сміливо планувати будь-які справи і заходи. Отримані в цей час поради будуть для вас дуже корисними. В борг постарайтеся не брати і не давати.

Стрілець

Козоріг

По можливості, більше займайтеся справами, які вам приємні. Відправляючись на шопінг, складіть список необхідних покупок. Піддавшись миттєвому бажанню, ви можете придбати речі, які в кінцевому підсумку принесуть розчарування.

Козоріг

Водолій

Зараз варто проявити більше наполегливості в досягненні мети: вчитися долати не тільки зовнішні, але і внутрішні перешкоди. Успіх буде гарантований в тому випадку, якщо ви зумієте правильно оцінити ситуацію і переконати оточуючих у своїй правоті.

Водолій

Риби

Те, що раніше представляло для вас певну складність, тепер виявиться під силу. Це прекрасний час для зміни розпорядку дня. Добре почати відвідувати фітнес-клуб або посидіти на оздоровчої дієти. В особистому плані ніяких розчарувань виникнути не мало би.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Стерилізувати не можна залишити”: чому цю операцію варто зробити навіть домашнім улюбленцям?

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі