Зоряний прогноз: гороскоп на 27 лютого

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, 27 лютого.

Овен

День може пройти під тягарем сумнівів і тяжких розчарувань. Якщо ви сумніваєтеся в правильності своєї позиції, прийнятого рішення або оцінки близької людини, то довіртеся інтуїції, не мучте себе важкими роздумами. Ваші передчуття можуть бути вірними, адже зірки сприяють тонкому відчуттю всього, що відбувається.

Овен

Телець

Цей період сприятливий для благоустрою житла, великих покупок, оформлення документів і відносин. Шлюб, укладений сьогодні, буде міцним. Не варто прислухатися до чужих порад – вони можуть тільки нашкодити. Ваші відносини з обранцями можуть зайти в глухий кут. Приділіть особливу увагу дітям та їх здоров’ю.

Телець

Близнюки

Цей день може перевернути весь уклад вашого життя. Нові люди в вашому оточенні будуть сприяти зростанню вашої незалежності в усіх відношеннях. Рекомендується довго не роздумувати і погоджуватися на відповідні ділові пропозиції на будь-яких умовах. Вам доведеться прийняти серйозні рішення в особистому житті. Успіх від вас залежатиме лише у незначній мірі.

Близнюки

Рак

Сьогодні ви можете опинитися перед необхідністю співучасті в проблемах друзів і родичів. Не рекомендується брати на себе занадто важкий тягар турбот і переживань. Однак кидати розпочаті справи не варто. Головне – зберегти душевну рівновагу, не можна плакати, сердитися і ображатися. Голодувати сьогодні небажано, оскільки ймовірне ослаблення організму.

Рак

Лев

Сьогодні вас чекає погіршення самопочуття, викликане перевитратою життєвої енергії, чергуванням злетів і падінь. Відпочинок, раціональне харчування, що містить достатню кількість вітамінів, і прогулянки на природі допоможуть зупинити негативні процеси. Незважаючи на всю важкість, перешкоди і випробування на вашому шляху, зберігайте бадьорість духу.

Лев

Діва

День несприятливий для розширення сфери діяльності, оскільки ваші бажання не знайдуть підтримки у впливових людей. Не виключено, що події попередніх днів серйозно вплинуть на ваш авторитет і самооцінку. Не втрачайте з уваги тих, хто безоплатно допомагав вам раніше, прийшла пора віддавати борги.

Діва

Терези

Можуть виникнути серйозні фінансові проблеми. Вірогідні втрати та видатки. Автолюбителі повинні бути гранично уважними, бо неуважність може стати причиною незворотних подій. Не віддаляйтеся від близьких людей, не замикайтеся в собі. Вам необхідна матеріальна і моральна підтримка.

Терези

Скорпіон

Важкий день, несприятливий для укладення шлюбу, зачаття, покупки або продажу нерухомості. Ймовірно значне погіршення загального стану. Відмовтеся від активної діяльності. Не чекайте миттєвих результатів. Другу половину дня проведіть вдома і влаштуйте невелике сімейне свято. Ви відчуєте розрядку і полегшення.

Скорпіон

Стрілець

Можливі ділові пропозиції, вдале завершення справ. Щоб утримати удачу, визначте межі своїх досягнень. Другу половину дня краще присвятити відпочинку, оскільки вірогідні втома і млявість через зниження енергетичного потенціалу.

Стрілець

Козеріг

Несподівані звістки можуть внести серйозні зміни у ваші плани і життя в цілому. Все буде даватися з великими труднощами. Бережіться необдуманих дій, необережних слів. Велика ймовірність травматизму, втрат і неочікуваних витрат. Перевіряйте себе у всьому, навіть у дрібницях.

Козоріг

Водолій

День, сприятливий для освоєння всього нового, знайомств, покупок. Нові люди, що увійшли у ваше життя, подарують вам нові ідеї і відкриють очі на нові можливості. Стан окриленості може супроводжувати вас протягом дня. Постарайтеся не впасти в ейфорію.

Водолій

Риби

Вас чекає день серйозних змін і значних коригувань у відносинах з партнерами і керівництвом. Висока ймовірність агресії з їх боку. Тільки дипломатія повинна сьогодні стати вашим помічником у всіх контактах. Якщо спільна діяльність не буде відповідати вашим переконанням, то бажано розірвати відносини, інакше ви опинитеся в залежному і безвихідному становищі.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старт, швидкість, скрипіння коліс, адреналін: штурман з Франківська – про Чемпіонат України 2021. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі