Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 30 липня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на п’ятницю, 30 липня.

Овен

Знижуйте темпи робіт, приведіть в порядок документацію. Розслабтеся і живіть спокійним, тихим життям, цінуйте його маленькі радощі. В особистому житті передбачається повна гармонія, але будьте готові до різкого повороту долі в недалекому майбутньому.

Овен

Телець

Розпочата робота зажадає надмірного напруження сил, здатності швидко приймати рішення, вміння приховувати свої плани. Незважаючи на емоційні перевантаження, ви зможете подолати всі перешкоди. Вам допоможе нестандартний підхід до справи і новизна мислення. В результаті перемоги вас чекає поліпшення у всіх сферах діяльності.

Телець

Близнюки

Ваша енергія подвоїться, і ви зумієте реалізуватися як творча особистість. День обіцяє бути насиченим цікавими подіями в особистому житті. Єдина неприємність буде пов’язана з вашим здоров’ям. Ослаблення сил організму буде основою виниклих захворювань. Комплекс загальнозміцнюючих та оздоровчих заходів помітно поліпшить ваше самопочуття.

Близнюки

Рак

Уважно поставтеся до відносин з оточуючими людьми. Подбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Не слід планувати поїздок. Автолюбителі повинні бути особливо уважні на дорогах.

Рак

Лев

Сміливі плани можна буде здійснити, але бажаного результату вони не принесуть. Багато помилок з’являться наслідком ігнорування вами порад старших. Вам, звичайно, важко прийняти, що вони мудріші вас, але тим не менше це так.

Лев

Діва

Можливі легке нездужання, простуда. Другу половину дня проведіть вдома. Рекомендуються загальні профілактичні, оздоровчі заходи, акупунктура, безконтактний масаж. Уважно поставтеся до харчування, воно повинно бути раціональним.

Діва

Терези

Розчарування будуть переноситися важко і зі зростаючим озлобленням. Ви поступово втратите почуття впевненості в собі, прийде відчуття своєї непотрібності. Не рекомендується займатися самоїдством і звинувачувати себе у всьому. Вам треба відпочити.

Терези

Скорпіон

Постарайтеся бути економнішими і тримати під контролем фінансовий сімейний стан. Поїздки рекомендується відкласти. У літніх і ослаблених людей можливе різке погіршення стану, загострення захворювань.

Скорпіон

Стрілець

Ви можете бути піддатися спокусам. Почуття будуть інтенсивні, мінливі, настрій нерівний, а бажання розважитися буде перемежовуватися з острахом непередбачених негативних ситуацій. Постарайтеся не змінювати своїм принципам і поглядам.

Стрілець

Козеріг

Сьогодні вам буде нелегко в колі своєї родини. Ваш критичний і підозрілий погляд на світ може зробити вас непривабливим. Якщо ви не будете себе контролювати, то можете виявитися в гіркій самотності. Навчіться прощати іншим слабкості, адже ви теж недосконалі.

Козеріг

Водолій

Сприятливий день для відпочинку, зустрічей, затишних сімейних свят. Постарайтеся знайти в собі сили і час відійти від справ. Ваші оптимізм і проникливість не перестануть дивувати близьких. Не виключено також, що ви знайдете нових друзів, спілкування з якими значно збагатить ваш внутрішній світ. Діти порадують своїми успіхами.

Водолій

Риби

Всі прояви почуттів гармонізовані, відновлюється стабільність і душевна рівновага. Гороскоп на сьогодні рекомендує тверезо оцінити достоїнства партнерів і не приймати міражі за дійсність. Ймовірно, ваша відданість традиціям і небажання міняти звички відштовхнуть деяких знайомих, однак вбережуть вас від багатьох неприємностей.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бокораш”: у Вигоді створять нову інтерактивну експозицію в музеї

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі