Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на 31 липня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на суботу, 31 липня.

Овен

Несприятливий день, який має тенденцію до серйозних проблем: падіння авторитету, фінансових втрат, невдалих угод, поразок, хвороб. Терпіння і виняткова працездатність допоможуть вам здобути схвалення начальства або отримати допомогу від покровителів.

Овен

Телець

Будьте обережні при переході вулиці, остерігайтеся травм, отруєнь. Якщо сьогодні захворієте, то хвороба буде довгою і важкою, можливі ускладнення. Велика небезпека обману, ілюзій, зради. Не можна стригти нігті і волосся, робити операції, вживати алкогольні напої. Зверніть особливу увагу на здоров’я дітей.

Телець

Близнюки

Незважаючи на те що ваш життєвий потенціал значно знизився, не можна перекладати проблеми на чужі плечі. Велика ймовірність депресивного стану. Щоб уникнути цього перемкніть увагу на проблеми, які потребують допомоги близьких вам людей.

Близнюки

Рак

День змін і несподіваних поворотів долі. Будьте уважні при роботі з діловими паперами або матеріальними цінностями – існує ймовірність втрат. Небагатослівність і вміння аналізувати події – вірний шанс зберегти впевненість в своїх силах.

Рак

Лев

Перша половина дня має тенденції до зниження життєвого потенціалу. Можливі обмани та ілюзії. Нестача енергії може викликати незадоволеність і агресивність. Не зловживайте спиртними напоями, проявіть помірність в їжі. Друга половина дня виявиться відносно спокійною. Основні події відбуватимуться вдома і можуть бути пов’язані з грошовими надходженнями.

Лев

Діва

Вірогідні фінансові труднощі, пограбування, втрата цінної речі. Діви-чоловіки будуть відчувати дискомфорт і дратівливість. Вам доведеться вибирати між спілкуванням в колективі однодумців і друзів або самотністю. Відкиньте всі сумніви і дозвольте почуттю впевненості повністю оволодіти вами. Хороший день для подорожей, піших прогулянок.

Діва

Терези

Невирішені проблеми можуть привести до важкої ситуації. Але в жодному разі не відступайте назад – використовуйте всі можливості для того, щоб виправити становище, нейтралізувати протистояння. По можливості уникайте контактів зі слизькими людьми. Якщо ви проявите ініціативу у вирішенні сімейних проблем, то можете розраховувати на підтримку і допомогу близьких людей. Вони давно чекають від вас рішучих дій. Однак не дозволяйте собі різких суджень і категоричних думок.

Терези

Скорпіон

День несприятливий для укладення різного роду угод або для переговорів. Не вирушайте в дорогу, не займайтеся справами, які пов’язані з поїздками, навіть поїздки по місту слід звести до мінімуму. Успіху ви зможете домогтися тільки за допомогою друзів, родичів і просто доброзичливців. У літніх людей ймовірні загострення хронічних захворювань.

Скорпіон

Стрілець

Сьогодні будь-яка справа вимагає від вас набагато більше зусиль і часу, ніж ви припускали. Життя знову готує вам випробування – конфлікти з людьми, від яких залежить ваше матеріальне становище. У другій половині дня у близьких виникне невдоволення через неможливість повноцінного спілкування. Це може викликати вашу загальну незадоволеність або навіть агресивність. Стримуйте емоції, це допоможе повернути прихильність оточуючих.

Стрілець

Козеріг

У першій половині дня занепад життєвих сил, невпевненість в правильності обраного напрямку і незадоволеність собою ускладнять ділову діяльність, знизиться працездатність. Не можна ставити перед собою глобальні завдання. Можливо, що в другій половині дня ви отримаєте важливе повідомлення, яке змусить вас відправитися в поїздку. Вірогідні фінансові проблеми: нагадають про себе старі борги, доведеться турбуватися про допомогу родичам або близьким.

Козеріг

Водолій

Помилки і потурання власним слабкостям можуть спричинити за собою фінансові втрати. Не варто поки втручатися в звичайний хід подій – можливо, більша частина неприємностей зникне сама собою. Якщо цього не станеться, то покличте на допомогу тверезий розрахунок і залізну логіку. У другій половині дня можливе погіршення самопочуття.

Водолій

Риби

Сприятливий день для далеких поїздок, подорожей, зустрічей з цікавими людьми. Нові враження допоможуть вам позбавитися від втоми, обридлої буденності і повернуть вам бадьорість і оптимізм. В особистому житті перед вами може встати дилема, важкий вибір.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Карпатський легіон”: на Івано-Франківщині вдев’яте провели військовий вишкіл для дітей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі