Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на четверте травня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на вівторок, четверте травня.

Овен

Сприятливий день для спілкування з колегами та начальством, укладення шлюбу. Поради і посередництво друзів, заступництво впливових осіб можуть виявитися досить ефективними. Сьогодні не можна проявляти жадібність, надмірну обережність, підозрілість. Довіртеся близьким людям.

Овен

Телець

Позитивні тенденції цього дня забезпечать успіх в укладенні угод або в комерційних операціях. Зустрічі і контакти в недалекому майбутньому можуть принести відчутні результати. Хороший день для подорожей, відпочинку на природі. Не можна метушитися і надавати значення дрібним неприємностям.

Телець

Близнюки

Положення планет в гороскопі на сьогодні для Близнюків вказує на ймовірність фінансових втрат або невдач в сфері професійної діяльності. Не виключені приховані пастки, поставлені вашими недругами. Рекомендовані усамітнення, зосередженість, заглибленість у себе. Займатися можна тільки найбільш нагальними побутовими проблемами.

Близнюки

Рак

В цілому день сприятливий для контактів і ділових переговорів. Спокійний стан і хороший настрій дозволять досягти бажаного результату. Ваші скромність, неповторність і працездатність допоможуть здобути схвалення начальства або отримати допомогу від покровителів. Зверніть увагу на виниклі симптоми захворювань.

Рак

Лев

Сьогодні багатьох Левів чекає звичайний трудовий день. Існуючий стан речей буде відповідати вашому уявленню і розумінню. Ваша праця з часом принесе хороші результати. Навіть дрібні проблеми не зможуть змінити вашого настрою. Сконцентруйтеся на головному, постарайтеся не помічати суєти і хвилювань оточуючих вас людей.

Лев

Діва

День символізує крах надій і планів. Комбінація, вибудувана з великою надією на краще, може впасти як картковий будиночок. Чоловіків-Дів чекає розчарування в людині, яка до сьогодні здавалася надійною. Необхідно під час напливу пристрастей проявити витримку. Можлива психологічна підтримка з боку малознайомих людей.

Діва

Терези

Багатьом бізнесменам доведеться зіткнутися з жорсткою позицією партнерів, що змусить переглянути попередні домовленості. Результат діяльності можна буде отримати тільки через деякий час. Можете розраховувати на допомогу покровителів.

Терези

Скорпіон

Багатьом представникам даного знаку доведеться виконати великий обсяг роботи, яка не принесе задоволення і радості. Увечері вірогідні непорозуміння, що виникли через необачні обіцянки. Вибір між новими пропозиціями і старими закріпленими позиціями буде складним. Все вирішиться, якщо ви будете діяти обдумано і обережно.

Скорпіон

Стрілець

На роботі і вдома вірогідна нестабільність. Зірки рекомендують тверезо оцінити дійсність і не ганятися за порожніми проектами. Не проявляйте активності в комерційних справах. Незважаючи на всі зусилля, ви не зумієте подолати всі перешкоди. Зірки радять не конфліктувати з оточуючими, не нав’язувати своїх думок друзям і колегам по роботі.

Стрілець

Козеріг

Не можна проявляти занепокоєння і метушливість. Не намагайтеся перекласти тягар проблем на своїх партнерів. Постарайтеся не помічати дрібних неприємностей. Ваша чарівність може творити чудеса. Вірогідні віщі сни.

Козеріг

Водолій

Ймовірно, дрібні побутові та службові клопоти внесуть суєту. Не виключені фінансові втрати. Гороскоп на сьогодні рекомендує не звертати уваги на перешкоди і послідовно проводити намічену діяльність у професійній та особистій сферах життя.

Водолій

Риби

Працьовитість, наполегливість у досягненні мети або заступництво впливової особи дозволять створити стартовий майданчик для фінансового зльоту в найближчому майбутньому. Вечір присвятіть зміцненню власного здоров’я та здоров’я дітей. Ймовірне ослаблення захисних сил організму.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зіркові гості: Надія Дорофєєва на Великдень приїхала в рідне село переможця “Голосу Країни” на Прикарпатті. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі