Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на дев’яте квітня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на п’ятницю, дев’яте квітня.

Овен

Сьогодні вірогідні непорозуміння і неприємності, які негативно позначаться на вашому авторитеті. Можливі фінансові втрати, помилки і прорахунки в справах, розбіжності з оточуючими, виклик суспільству. Проявивши властиву вам здатність до аналізу, м’якість і скромність, ви зможете змінити ситуацію на краще.

Овен

Телець

Ваш життєвий потенціал знаходиться на високому рівні. Не виключено, що сьогодні доведеться відправитися в ділову поїздку або подумати про розширення власного підприємства. Вас чекає успіх. Ваші неповторність і нестандартний погляд на речі, холодний розум у поєднанні з ексцентричністю можуть здивувати людей, які добре знають вас.

Телець

Близнюки

Сприятливий день для підбиття підсумків. Можливо надходження фінансових коштів або якась звістка, що, як стверджують планети, може докорінно змінити ваш спосіб життя. Може бути, вам доведеться змінити ставлення до близької людини, проявивши любов і ніжність, увагу до її проблем. Романтична вечеря при свічках буде до речі.

Близнюки

Рак

Не виключено, що вам доведеться займатися справами, які вимагають негайного вирішення. Ймовірно, ви будете змушені взяти на себе додаткові обов’язки. Ви повинні розумно підходити до кожної проблеми, не нервувати з приводу обмеження свободи. Зберігайте вірність своїм ідеалам і повагу до особистості близької вам людини.

Рак

Лев

Будьте обережні сьогодні. Бажано відкласти поїздки, змагання, конкурси, оскільки є велика ймовірність поразок, невдач, травм, нервового зриву. З особливою увагою поставтеся до дітей. Ймовірний пророчий сон.

Лев

Діва

Дівам сьогодні не рекомендуються поїздки. Можливо, з’являться проблеми з вашим здоров’ям або зі здоров’ям родичів. Надіям і планам не судилося здійснитися. Велика небезпека травматизму, так що будьте уважні при переході вулиці, також будьте обережні з електроприладами.

Діва

Терези

Цей день є початком нового етапу у вашому житті. Тенденція до змін проявиться в багатьох сферах життя. Відносини з представниками протилежної статі будуть сьогодні дуже плідними. Однак, остаточний результат справ буде залежати від вашого настрою.

Терези

Скорпіон

Сприятливий день для прийняття важливих рішень, початку нової діяльності. Можливо, у вас з’явиться бажання що-небудь змінити в житті. Ви зможете успішно довести до кінця розпочаті справи. Але не квапте події. Ваша неповторність і загадковість залучать представників протилежної статі. Ймовірно відновлення старих сердечних прихильностей, про яких ви ніколи не забували.

Скорпіон

Стрілець

Рекомендується присвятити цей день духовному вдосконаленню. Ваше природне прагнення до вищих ідеалів цілком зможе реалізуватися і принести очищення і внутрішню свободу. Приємне запрошення, яке слід прийняти, не тільки урізноманітнить ваше життя і принесе задоволення від спілкування, а й подарує нових друзів, які, можливо, будуть згодом дуже дорожити вами.

Стрілець

Козоріг

День любові, прощення, покаяння. Рекомендується відвідати храм. Вибачтеся, якщо вважаєте себе винним перед ким-небудь, і вибачте кривдників. Чоловікам-Козорогам протипоказана зайва зосередженість на своїх проблемах. Це може стати приводом до дрібних сварок з близькими людьми.

Козеріг

Водолій

Може трапитися так, що вашого співчуття та участі потребуватимуть багато з навколишніх людей. День сприятливий для поїздок, подорожей, прийому гостей, зустрічей. Однак, уникайте занадто гучних компаній. Сімейним представникам знаку активний відпочинок і спілкування з дітьми дозволять знайти душевний спокій.

Водолій

Риби

Не все буде складатися так, як хотілося б. У цей день зірки рекомендують обміркувати майбутні дії, пов’язані з фінансовою стороною вашої діяльності. Не упустіть з уваги жодної деталі! Зберігайте наполегливість і завзятість у досягненні мети. Любов і відданість близьких вам людей захистять від неприємностей.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Всьо перебула я: горєче і болєче, і холодне, і голодне”: історія 100-річної жінки з Тлумаччини. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі