Зоряний прогноз: гороскоп на друге березня

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, друге березня.

Овен

Сьогодні день сприятливий для зміни діяльності. Овни-службовці можуть перейти від припущень і оцінок ситуації безпосередньо до справи. Використовуйте можливість для зміни роботи. Вірогідні вдалі пропозиції. У ділових людей проекти будуть розвиватися непоганими темпами, працездатність деяких представників даного знаку буде гідна наслідування. Не залишайте без уваги своїх обранців. Сильні пориви душі знайдуть своє втілення.

Овен

Телець

Сьогодні вас підстерігають невдачі в особистому житті. Не потрібно надмірно концентруватися на інтимних проблемах. Цей день бажано присвятити мандрівкам, поїздкам, заміським прогулянкам. Не забувайте про тих, хто вас потребує. Сприятливо шукати втрачені речі, відновлювати забуті зв’язки. Відносини в родині набудуть нової форми. Активний відпочинок і водні процедури допоможуть зняти напругу після трудового дня.

Телець

Близнюки

У першій половині дня ви можете бути енергійними і життєрадісними. Але цей стан не протримається довго. Друга половина дня принесе розчарування і серйозні промахи. Вам буде складно оцінювати людей і приймати здорові рішення. Незабаром можливі неприємні події і новини.

Близнюки

Рак

Невідповідність бажаного і дійсного може повалити в песимізм або викликати агресивний стан. Не рекомендується сьогодні проводити розрахунки, давати в борг і позичати. Корисна фізична праця. Якщо ви знайдете сили впоратися з цим станом, то все буде складатися успішно. Не виключено, що ви покращите своє громадське і матеріальне становище.

Рак

Лев

Існує небезпека помилок та ілюзій. Зовні все буде здаватися незмінним і навіть успішним, але ви будете відчувати внутрішню напругу і важкі передчуття, які, однак, можуть бути оманливими. Можливо, що негативні події недавнього минулого відображаються на вашій психіці. Сьогодні корисніше зайнятися індивідуальною працею, улюбленою справою.

Лев

Діва

Сьогодні слід довіритися своїй інтуїції. Вірогідні неприємні новини, які зможуть вивести вас з рівноваги і навіть стати причиною стресу, значно ускладнивши стан здоров’я фізичного і психічного. Сімейні справи будуть пов’язані з непомірними матеріальними запитами.

Діва

Терези

Велика ймовірність надходження значних доходів або отримання гонорарів. Перипетії і складності тимчасово залишать вас у спокої. Сильні емоції можуть повністю опанувати вас. Щоб не втратити контроль над собою, рекомендується вчасно зупинитися.

Терези

Скорпіон

Несприятливий день для реорганізації побуту, зміни житла, ремонту. Сьогодні може виникнути багато проблем з майном. Не виключено, що ви виявитесь в невигідному становищі, що загострить і без того нестійке матеріальне становище. Бажано присвятити день звичним заняттям. Бережіться перевтоми.

Скорпіон

Стрілець

Розумне ведення справ в перебігу дня буде сприяти тому, що сьогодні ваші ідеї знайдуть втілення. Ви будете здатні змінити на краще свій соціальний статус, вирішити службові завдання, зміцнити відносини з близькими. Енергійність і точність у вчинках можуть здивувати оточуючих.

Стрілець

Козеріг

День сприятливий для планування діяльності та оцінки власного положення. Можливий несподіваний поворот подій не на вашу користь. Якщо не втратите рішучості і проявите відмінну ділову хватку – досягнете відмінних результатів у діловому та особистому житті. Другу половину дня повністю присвятіть профілактичним і оздоровчим процедурам. У дітей і літніх людей велика ймовірність інфекційних захворювань. Займіться зміцненням свого здоров’я.

Козеріг

Водолій

Гарний настрій сьогодні буде супроводжувати тих, хто самостійно осмислив і успішно реалізував план дій. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити свої проблеми. Зірки попереджають, що це може принести розчарування. Не варто сліпо довіряти приятелям. В іншому випадку можливі незворотні зміни в особистому житті.

Водолій

Риби

День налаштовує до романтичних пригод і радощів буття. Якщо ви знайдете в собі сили і час відійти від справ, то вас чекає незабутня зустріч. Ваші емоційність і життєва енергія не перестануть дивувати близьких. Не виключено також, що ви знайдете нових друзів, спілкування з якими значно збагатить ваш внутрішній світ, послужить реалізації творчих здібностей.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський ветеран альпінізму мріє побувати на Афоні. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі