Зоряний прогноз: гороскоп на перший день весни

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, перше березня.

Овен

Ваша цілеспрямованість позитивно відіб’ється на остаточних результатах роботи, що створить умови для втілення в життя потаємної мрії. Використовуйте зростаючу особисту чарівність для відновлення відносин з близькими людьми та колегами. Багатьом батькам-Овнам будуть приємні досягнення і успіхи дітей.

Овен

Телець

Зниження запасу життєвих сил буде підставою для погіршення самопочуття і неуважності. Не варто сьогодні підводити підсумки, приймати важливі рішення, вступати в шлюб. Можливо, тільки завдяки допомозі з боку вам вдасться зберегти зайняті позиції. В особистому житті намічається тріщина.

Телець

Близнюки

Несподівані події можуть постійно тримати вас в напрузі, не дозволяючи відвернутися і відпочити. Вам доведеться робити складний вибір, негайно шукати способи зміцнення власних позицій, проявляти наполегливість і вимогливість. Від швидкості вашої реакції залежатиме вся ваша подальша діяльність.

Близнюки

Рак

День символізує пробудження сил природи, підвищення енергетичного потенціалу. День, сприятливий для судових розглядів, оформлення документів, організації приватного бізнесу. Ймовірна допомога і підтримка з боку покровителів і партнерів. Сплеск емоцій і дратівливість можуть викликати у вас бажання образити кого-небудь з оточуючих. Не можна відстоювати свої погляди будь-якими засобами.

Рак

Лев

Сконцентрувавшись на собі, ви можете смітити грошима і займатися самообманом. Не всі зможуть розділити вашу невиправдану ейфорію. У другій половині дня вона може змінитися пригніченим станом. Вам необхідно побути на самоті, щоб відновити втрачену рівновагу. Вірогідні втрати, непорозуміння і нещасні випадки. Особливо обережними повинні бути автолюбителі.

Лев

Діва

Все задумане може продовжувати здійснюватися, але в глибині душі ви почнете відчувати невдоволення собою, що може спровокувати нервозність і супутні їй захворювання. Не варто повторювати колишніх помилок, і тоді стан речей може якісно змінитися. Вибачтеся, якщо вважаєте себе винним перед ким-небудь, і вибачте винних перед вами.

Діва

Терези

Початок дня буде сприятливим. Смуга невдач повинна закінчитися. Якщо ви мріяли внести зміни в своє життя, то в цей день можна взятися за їх здійснення. Не варто коливатися в прийнятті навіть самих ризикованих рішень. Сьогодні Терези-жінки зможуть підвищити свою особисту популярність і знайти кохання.

Терези

Скорпіон

Рекомендується зосередитися і докласти всіх зусиль до найбільш важливого напрямку діяльності. Будьте обережні у витратах, контролюйте фінансову сферу. Не виключено, що проблеми родичів зажадають від вас моральної та матеріальної підтримки. Можливі проблеми з органами травлення.

Скорпіон

Стрілець

Сьогодні зростуть чарівність Стрільців і їх сексуальний потенціал. Інтуїтивне проникнення в почуття оточуючих, привабливість і творчий, оригінальний погляд на речі допоможуть Стрільцям заручитися підтримкою оточуючих. Остерігайтеся рішень на емоціях. В іншому випадку можливі негативні події, аж до нещасних випадків. У другій половині дня можуть бути неприємні звістки, які затьмарять враження всього дня.

Стрілець

Козеріг

Фінансові проблеми не залишать вас і потягнуть за собою багато неприємностей. Головне – зберегти внутрішню рівновагу і відгородитися від спокус. Не слід приймати остаточних рішень, про які ви можете потім пошкодувати. У другій половині дня можливі захворювання, які можуть призвести до важких ускладнень. Якщо не звернутися за кваліфікованою допомогою, то ймовірна кризова ситуація.

Козеріг

Водолій

Якщо Водолії будуть діяти планомірно і послідовно, то вони зможуть добитися успіху в найрізноманітніших сферах. Виключіть метушливість і нестійкість в поглядах. Хворим людям рекомендуються лікувальний масаж і водні процедури.

Водолій

Риби

Сьогодні негативні тенденції будуть виражатися в емоційній скутості і зниженні настрою. Батьки-Риби можуть зіткнутися з різким протистоянням дітей. Можливо, згадаються старі образи. У другій половині дня ситуація може різко змінитися через несподівані події або звістки. У цей день бажано усамітнитись.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старт, швидкість, скрипіння коліс, адреналін: штурман з Франківська – про Чемпіонат України 2021. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі