Новини

Зоряний прогноз: гороскоп на п’яте травня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, п’яте травня.

Овен

Сьогодні ви можете з успіхом здійснювати різні комерційні угоди, навіть пов’язані з ризиком. Деякі непорозуміння в другій половині дня зажадають більшої організованості й послідовності. Вас, ймовірно, чекають не зовсім приємні моменти у відносинах з дітьми.

Овен

Телець

Гороскоп на сьогодні не рекомендує Тельцям займатися активною діяльністю, укладати угоди, планувати нові справи. Нові ідеї й плани приречені на провал. Ймовірно, на роботі вас просто завалять справами, але засмучуватися з цього приводу не варто, бо ваші старання будуть помічені й винагороджені.

Телець

Близнюки

Рекомендується обережність у відносинах з начальством. Корисно переглянути свій бюджет. У цей період ви зможете підвищити популярність і набути впевненості в завтрашньому дні. Творчий порив, реалізований в цей період, може змінити ваше життя, піднявши над щоденною суєтою.

Близнюки

Рак

Сьогодні будь-які ваші дії можуть обернутися проти вас, тому постарайтеся в цей нелегкий день не брати кардинальних рішень, інакше ризикуєте зіпсувати відносини з колегами. Зверніть увагу на своє здоров’я і здоров’я близьких. Повноцінний відпочинок на свіжому повітрі, спілкування з природою і дітьми допоможуть зняти напругу.

Рак

Лев

День сприятливий для звернення до начальства і до вищих інстанцій. Головне – холоднокровно проаналізувати ситуацію й утвердитися у власній правоті. Належне старання буде винагороджено, а помилки будуть коштувати дорого. Ніщо вас не повинно відривати від вирішення глобальних завдань.

Лев

Діва

Гороскоп на сьогодні рекомендує представникам даного знаку рішуче діяти в усьому і не випускати ініціативу зі своїх рук. Не бійтеся братися за будь-яку роботу, хоча реалізувати свої плани буде непросто. Ймовірне загострення чуттєвості, інтуїції, схильності до містицизму.

Діва

Терези

У спілкуванні з діловими партнерами слід правильно вибрати момент, щоб розставити необхідні акценти. Займіться плануванням своєї діяльності, в результаті якої ймовірно поліпшення соціального становища. Не відмовляйтеся від допомоги друзів і колег, інакше ймовірність успіху буде дорівнює нулю. Хороший день для представників творчих професій. Творча активність принесе довгоочікувані результати.

Терези

Скорпіон

Життєвий потенціал Скорпіонів сьогодні починає рости. Вам буде легко впоратися з найскладнішими завданнями, які здавалися нерозв’язними. Творчі люди зможуть розкрити свій потенціал. Зірки радять не випускати сприятливий момент для зміцнення соціального і матеріального становища. Ви не повинні відмовлятися від нових справ, навіть якщо вони здадуться безперспективними.

Скорпіон

Стрілець

День, що показує вашу внутрішню сутність. Він може скластися двояко. Можливі невдачі через потурання власним слабкостям, неуважності, егоїзму. Подбайте про те, щоб ваше оточення складалося з надійних людей. Подвійте свою турботу про близьких. Будьте обережнішими й стриманіше в словах.

Стрілець

Козеріг

Ви можете відчути потребу в спілкуванні з батьками, давніми друзями чи у відвідуванні пам’ятних для вас місць. Вдалий день для Козерогів творчих професій. Вони зможуть реалізувати свої творчі устремління. Однак поліпшення матеріального добробуту не передбачається. Можливі несподівані витрати.

Козеріг

Водолій

Будьте уважні. Хоча у Водоліїв немає прямих ворогів, ймовірно прояв агресії з боку незнайомих людей. У спілкуванні з колегами й старшими родичами дотримуйтесь стриманість. Тримайтеся трохи далі від занадто активних і діяльних людей. Вир життя може захопити вас і підпорядкувати чужому впливу.

Водолій

Риби

Зірки розташовані до вас сьогодні прихильно. Під особливим захистом знаходяться люди, що займаються творчістю і вихованням. Щедро діліться з оточуючими душевним теплом. Ваша присутність в суспільстві буде діяти на людей заспокійливо. Сприятливий день для розв’язання сімейних проблем. Сьогодні до вас повернуться давно забуті почуття. У сім`ї пануватимуть ніжність і любов.

Риби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто без людей: у Франківську відбувся шостий антифестиваль. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі