Новини

Зробив хімічний експеримент на очах суддів: франківський кухар увійшов до десятки кращих “МастерШеф. Професіонали-3”. ВІДЕО

|

24 квітня у 12-му випуску популярного кулінарного шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 франківський кухар Микола Мигаль зміг здивувати суддів хімічним експериментом, пише WestNews.

Саме своєю винахідливістю він забезпечив собі місце у десятці кращих кухарів третього сезону серед професіоналів, йдеться на сторінці проекту.

У першому конкурсі учасники розділилися на пари: Владислав з Русланом, Ліля і Стелла з Віталієм, Микола з Лідією, Микола з Віктором, Леонід з Елеонорою. Вони отримали завдання приготувати страву за півтори години з нетиповим інтертейментом. 

Микола і Лідія зробили презентацію в стилі хімічного експерименту. Микола перевтілився в хіміка і дістав 5 реактивів, за допомогою яких вони з Лідією допрацьовували страву перед суддями. Учасники подали сібас з овочами, соусом з пастернаку і том-яму і нутом. Смак був чудовим, але овочева нарізка ― неправильною. Микола зробив ацетатну сіль, яка випарувалася на рибі, і здивував цим шоу всіх суддів проєкту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Виліз з чорних”: франківець продовжує боротьбу за перемогу на “МастерШефі”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі