Культура і мистецтво

Зупинилося серце знаного Болехівського громадського активіста та культурного діяча. ФОТО

|

28 лютого 2021 року помер Парахоняк Петро Йосифович – засновник і перший голова Болехівської міської організації «Товариство охорони пам’яток історії і культури», громадський активіст, діяч та патріот, пише WestNews.

Парахоняк Петро Йосифович народився 23 червня 1928 року. Разом з дружиною Марією виховав доньку Галину та сина Любомира, трьох онуків і трьох правнуків. 

Петро Йосифович пройшов гідний трудовий шлях, без останку відданий справі ветеринарної медицини, важливій і відповідальній справі забезпечення стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації на теренах Болехівщини.

Трудові звитяги Петра Йосифовича відзначені високими званнями, багатьма відомчими нагородами, почесними відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

Впродовж життя проявляв неабияку громадянську активність, постійно брав участь у міських заходах та патріотичних акціях.

“Був людиною щирої душі та працелюбності, в постійних турботах та праці прожив своє життя, чим заслужив шану, повагу і пам’ять усіх, хто його знав”, – згадують Петра Йосифовича колеги.

У 2002 році Петро Парахоняк заснував та очолив Болехівську міську організацію «Товариство охорони пам’яток історії і культури».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті помер полковник Управління ДСНС

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі