Зваба та огида: франківчанки розповіли, що притягує, а що відштовхує їх у чоловіках

Знайомство – симпатія – спілкування – дружба – кохання – це один із варіантів градації стосунків. Як важливо на першому ж етапі справити гарне враження, щоб через деякий час пройтися під арками стометрівки за руку із коханою людиною. І, якщо дівчата до першого побачення неабияк готуються, роблячи макіяж, зачіску, створюючи стильний образ, при зустічі намагаються голосно не сміятися та багато не їсти, то далеко не кожен чоловік надає значення таким речам. А як показало опитування WestNews, – варто!

Журналісти WestNews поцікавилися у франківських панянок, що дратує, а що приваблює їх у чоловіках. Ми поставили три питання:

  1. Що найбільше дратує Вас у чоловіках?
  2. На якого чоловіка Ви ніколи б не звернули увагу?
  3. Якими якостями на вчинками чоловік зможе заполонити Ваше серце?

Результати здивували, а коментарі, до яких долучилися жінки й з інших областей, були далеко неоднозначними. Так, серед недоліків чоловіків “за замовчуванням” перше місце посідає неохайність.

“Ніколи би не звернула уваги на чоловіка у брудних мештах”, – наголошує 27-річна франківчанка Марія.

А 22-річна Людмила, яка уже чотири роки у шлюбі, поділилася, що у чоловікові її найбільше дратує невпорядкований одяг та коли коханий їсть з однієї тарілки два рази.

“Колись я сказала “так” своєму човікові, бо він доглядав за собою. Брудне взуття, недоглянуті руки (бруд під нігтями), невимита голова, помнутий одяг, карієс на зубах, неприємний запах, неакуратне гоління, – якби щось із цього було в Артура, я б на нього і не поглянула”, – зазначає Людмила.

На друге місце чоловічих №”мінусів” жінки поставили безвідповідальність.

“Дратує безвідповідальність за свої слова і вчинки. Поважаю тих, які вирішують проблеми, а не створюють їх. Чоловік має бути надійною опорою, а не обузою”, – наголошує 41-річна Галина.

Третю позицію розділяють такі недоліки чоловіків, як: нарцисизм («понтовість») та хамство.

“Мене дратує у чоловіках хамовитість, любов до себе одного, скупість, коли він базарна “баба”, який тільки на словах мачо, вміє гарно говорити тільки, а на ділі – нічого”, – каже анонімна користувачка.

Значна кількість жінок заявили що їх не приваблюють скупі чоловіки.

45-річна Ольга, котра розійшлася із чоловіком три роки назад, додає, що терпіти не може ще й брехливих чоловіків. І саме на таких ніколи не зверне уваги. І її позицію підтримали не один десяток жінок.

“Немає нічого страшнішого від патологічного брехуна”, – підкреслює Марина.

Думку попередньої опитуваної розділяє 31-річна Марія та додає, що її дратують чоловіки, котрі надмірно вживають алкоголь та інші “антистресові препарати”.

А ще жінки не люблять лінивих чоловіків типу “сто разів попроси, двісті раз нагадай”.

“Найбільше дратує їхня лінь. Вони всі ледачі”, – каже вінничанка Катерина Рудай.

Також багато жінок призналися, що ніколи не звернули б увагу на тупих чоловіків, “маминих синочків”, “базарних бабів”, невихованих, нудних, без почуття гумору і такту, на тих, які часто лаються, сексистів, тиранів і… одружених.

Щодо зовнішності, то опитані жінки розповіли, що їх відштовхують чоловіки-гопніки, перекачані “качки”, з обвислим животом та чоловіки, “які ходять у шкарпетках по коліно одночасно із шортами і мештами”.

“Не звернула би увагу на смердючого, беззубого, з неохайним волоссям та нігтями, неадекватно вдягненого (напр. в білі джинси та чорні туфлі), вдягненого в дешевий “китай” та аби-як. Особлива відраза: довгі нігті або лише на мізинцях, різні бородавки, папіломи, гігантські родимки, яку можна було давно видалити (це не стосується родимих плям, псоріазу і т.п.), нестрижений “газон”, ожиріння”, – перераховує одеситка Lesia Ukrinska.

А тепер про позитивне. Що такого повенен зробити чоловік, аби заполонити серце жінки?

“Вчинків може бути багато, але вони повинні мені давати відчуття того, що я єдина, кохана. відчуття комфорту і стабільності в цих стосунках”, – зазначає франківка Марія.

А от Іванна з Ужгорода каже, що для неї важливо, щоб чоловік поважав батьків та жінок, був добрим чесним та надійним і додає: “Це – мій”.

Жінкам важливо, щоб їхній обранець був відповідальним, їх приваблює почуття гумору, ввічливість, цілеспрямованість, турботливість, розум, надійність, уважність, чесність та щирість.

“Має мати вмілі руки, бути цікавим співрозмовником, моєї віри, мають співпадати більшість поглядів на життя, з ним можна поговорити, має жити і вмерти заради мене, сміливий, добре ставитись до батьків моїх і його, має хотіти сексу трохи більше, ніж я; хотіти чогось більшого і щось робити для цього”, – розповіла свої вимоги до чоловіків львів’янка Наталя Похмурська.

Проте, серед опитаних жінок є і такі, яких усе влаштовує:

“Свого красеня я вже знайшла, притерлися вже, звикли одне до одного, вивчили, знайшли точки доступу і опору. Якби ці питання мені задали 18 років тому, я б на них не відповіла, бо літала в хмарах. А на сьогодні саме головне – це здоровий, психічно та фінансово стабільний із бажанням працювати і самовдосконалюватись, бути відповідальним за свої вчинки і свою родину, непитущий, вірний. Хвала Богу, так і сталось. Все інше хороше набуваємо потроху щодня. Разом з трьома дітками”.

До опитування долучилися і чоловіки. Так, батько двох доньок Nikolas Mazur з Умані дає такі поради юним дівчатам:

“Враховуючи певний досвiд, можу з власноï дзвiницi написати: не звертайте увагу на “хитро**аких”, слизьких аферистiв та шахраïв та на тих, хто погано поводиться зi своïми батьками (так буде i з вами). Не слухайте серце, а включайте мiзки, бо саме у тих проблеми в життi, хто з дiвчат занадто сентиментальний та хто слухає серце. До с**ки серце, будь прагматичною та мiркуй лише про майбутнє свого потомства.”

У жінок до чоловіків багато вимог, так само, як і навпаки. І це далеко не повний список рис ідеального чоловіка. Роблячи опитування, ми не ставили за мету різко перевиховати чоловіків. Але, звернувши увагу на недоліки, є шанс, що чоловіки якісь вади побачать у собі, визнають, що вони є та намагатимуться позбутися їх. Позаяк робота над собою – шлях до міцних стосунків та й взагалі до стосунків у майбутньому, якщо їх немає зараз.

Підготувала Зоряна Хромей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

СтаттіСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі