“Зворотний бік місяця”, або чого хочуть чоловіки від жінок: думки прикарпатців

У попередньому матеріалі “Зваба та огида: франківчанки розповіли, що притягує, а що відштовхує їх у чоловікахWestNews писав про “плюси та мінуси” чоловіків очима іншої статі. У цьому нам допомагали франківські панянки, котрі висловили в опитуванні свою думку про зовнішність, поведінку та вчинки чоловіків, що впливають на їх вибір.

Під дописом, який ми створили на Фейсбуці, до коментарів долучилися чоловіки з “докорами”, чому їх не запитують, що чоловіків дратує у жінках. Тож WestNews не міг це проігнорувати і поставив чоловікам ті ж самі три питання:

  1. Що найбільше дратує Вас у жінках?
  2. На яку жінку Ви ніколи б не звернули увагу?
  3. Якими якостями та вчинками жінка зможе заполонити Ваше серце?

Результати виявились досить цікавими. Одні з перших відповідей, які ми отримали – це те, що три питання для чоловіків – то забагато.

“Чоловікам треба одне питання задавати, а не три зразу, і то…одне – це багато”, – каже киянин Саша Карпенко.

Його відповідь доповнив франківець Victor Yarema:

“І ще важливо, щоб у тому запитанні було не більше 5-ти слів.”

А ще один мешканець Франківська Nazar Matkivsky каже, що не встиг перше питання добре обдумати, як йому “навалили”.

Їх підтримала львів’янка Наталя Ярема, написавши: “І нащо ж так грузити чоловіків?”. Її слова підтвердив той же Саша Карпенко:

“От і я про що. Інколи забуваєш, як себе звати, а тут зразу в лоб аж три питання без підготовки.”

Зрозуміло, що все це – іронія. А зараз серйозно.

Як виявилось, чоловіків дратує у дівчатах немите волосся, брудне взуття і подібне. Тож вони, як і жінки, ставлять на першу позицію – охайність.

Крім того, чоловіки підкреслюють, що не люблять, коли їх половинки не знають, чого хочуть та коли ображаються на щось без причини.

“Мене дратує, коли вона не знає, чого хоче та хоче, щоб її обранець знав, що вона хоче”, – каже 29-річний Василь з Івано-Франківська.

“Жінка любить щось придумати, що не має відношення до реальності і сама в це повірити. А ще дратує її бажання займати домінуючу позицію в стосунках, приймати рішення і спрямовувати розвиток стосунків без достатньої для цього інтелектуальної комплектації і твердості характеру, керувати просто, щоб керувати”, – висловлює свою думку 23-річний Іван з Коломиї.

“Не люблю, коли обіжаються взагалі не зрозуміло на що….і потім ще мовчать, що треба бути телепатом, щоб дізнатися причину”, – доповнює 26-річний Андрій з Калуша.

Не один чоловік підтвердив, що не любить, коли жінка “викупана” у парфумах.

“Дуже дратує велика кількість парфумів. Жінка не стане красивішою, якщо від неї буде “штиняти” так, що аж очі сліпить. Є мило і ванна! то не часи Єлезавети І !!!”, – підкреслює 30-річний Степан з Тисмениці.

А ще чоловікам не подобаються жінки, які зверхньо ставляться до оточуючих, пихаті, лекговажні. Вони також вважають, що жінки повинні бути самостійними.

“Дратує їхня неможливість приймати хоч інколи самостійні рішення, а “спихування” всіх своїх проблем на чоловіка”, – каже одружений 38-річний франківчанин Тарас.

Чоловіків також не приваблюють дівчата, які мають погані звички.

“Найбільше дратує сигарета в зубах жінки”, – наголошує львів’янин Микола.

Чоловіки підкреслюють, що ніколи не звернули б увагу на тупих, пафосних та одружених. Тут простежується схожість із думкою жінок про чоловіків.

“На жаль, такі дівчата виглядають, як недоеволюційна ланка людства, з ними противно спілкуватись та серйозно сприймати їх. Не люблю меркантильних таких “без душі”. Такі дівчата є, але якщо не звертати на них увагу, то їх і не буде у вашому житті”, – радить 32-річний франківець Матвій.

А тепер поговоримо про позитивні риси жінок!

Більшість серед опитаних чоловіків вбачають головними такі жіночі якості: охайність, вірність, чесність, щирість, відкритість, доброту, ніжність, поміркованість, турботливість.

24-річний Павло з Франківська так описує ідеальну дівчину:

“Розум, краса, почуття гумору – це якості, без яких не можна уявити собі так званий ідеал. Але на моєму прикладі, то моя друга половинка має сотні якостей, які мені дуже подобаються і які були створені для мене. Це вбачається і в простеньких дрібничках, і у відношенні до більших матерій всіх рангів. Всі ці деталі створюють з неї особистість, якою я захоплююсь. Тому не варто бути лицемірним та пробувати робити з себе ту, ким ви не є. Треба бути собою – і це та річ, якою моя половинка полонила моє серце.”

Значна кількість чоловіків призналися, що для них важливо, щоб їхні половинки були послушними та ввічливими. Крім того, для них інтимне життя грає не останню роль.

“Ціную у жінці спроможність підтримати розмову на високі філософські теми, вміння займатися сексом, хороше виховання, вміння правильно поводити себе на людях”, – розповідає 20-річний Сергій з Космача.

Звичайно, це далеко не повний список вимог чоловіків до жінок. Та й варто визнати, що кожного чоловіка притягують та відштовхують у жінках різні якості та поведінка. Часто це залежить від певної ситуації. Проте, як показало опитування, у чомусь-таки збігаються погляди сильної статті. Тож як і попередній матеріал, цей – підказочка уже для жінок. І нехай у Ваших стосунках буде якнайменше недосказаностей…

Далі буде…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зваба та огида: франківчанки розповіли, що притягує, а що відштовхує їх у чоловіках

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

СтаттіСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі